Állatok - Gyakori kérdések
Ha van egy atmant at A-6500 légpumpám akkor mind1 milyen szivacsszűrőt rakok hozzá?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
1
Vegán állatvédőktől kérdezném: Ha eljönne az az ideális világ, amikor az emberek közül senki nem enne többet húst, nem hordanának szőrmét és bőrt, stb. , akkor mit...
Állatvédelem
Állatvédelem
15
A kutyám ugat, ha csengetnek, és, ha bejön valaki, addig nem fejezi be, amíg az érkező meg nem simogatja. Hogyan szoktassam le az ugatásról?
Kutyák
Kutyák
3
Kezdő akvarista vagyok, örököltem egy 210 literes akváriumot. Mit kezdjek ezekkel a problémákkal?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
3
11
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!