Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baj ha a papagájom nem iszik?

Baj ha a papagájom nem iszik?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam papagájt(előtte nem volt), és úgy vettük észre hogy nem iszik!(enni eszik rendesen)

Miért?Ez baj?

Köszönöm a válaszokat:)


2011. jan. 7. 20:15
1 2
 11/13 Beus35 ***** válasza:

Először is segíteni akartam,nem kritikákat!

Tudom mi az alma,de ez nem ide tartozik!

Almát azért írtam,mert leveses gyümi,tehát lé van benne!!(almalé)Így már érted??

Cédrus gyümölcsöt nem lehet adni,ezt meg könyvben olvastam!

Én ki sem próbálom!!De mindenki maga tudja mivel eteti a madarát!

2011. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát annyit tennék hozzá előző hozzászólókhoz, hogy narancsot nyugottan adhatsz neki. Viszont néhány alap dolgot tarts be (nem csak narancsnál). Mindig alaposan mosd meg és nagyon alaposan hámozd meg, mivel a termesztésénél vegyszereket használnak. Hullámosnak kis darabokban add. Általában a madarak csak a levét szokták kiszívni és a száraz húst és a hártyát ott hagyják. Bár a hullámosok nem igazán szeretik a gyümölcsöket szóval ne lepődj meg ha nem igazán eszik. Egyébként meg ne aggódj, mert a hullámosok nagyon keveset isznak. + megjegyzésként annyi, hogy néha napján adj neki főtt tojást. Remélem tudtam segíteni.
2011. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Beus35 ***** válasza:

Tény,hogy keveset isznak,de isznak!!

Szerintem türelem,még mindig ezt mondom!

Nálunk az új kalitkában a fiú kb. 1 hétig nem ivott,de megszokta,és minden oké volt!

2011. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!