Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vakarodzik a papagájom. Mit...

Vakarodzik a papagájom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam egy kis sándor papagájt, láttam hogy elég sürün vakarodzik, vettem neki atka ölö korongot, de 2-napra rá telyessen szét rágta. És továbbra is vakarodzik, most mit tegyek?
2011. okt. 21. 22:00
 1/6 404 ***** válasza:
A madarak szeretnek vakarózni, az emberek is szoktak néha, ez még nem jelent semmit. De ha állandóan vakarózik az már nem normális, akkor lehet hogy tetves.
2011. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
404? Úristen! xD Nem rég én hozzá szoltam egy kérdésedhez asszem ilyen fososhoz xD nekem is szokott vakarozni és igen nekem minden hónapba cserénem kell az ülőfáját mert szét rágja kap csőr koptatott másnapra nincs fürtős kölessel is igy vagyunk nem akarom hogy kövér legyen ezért minden nap ki engedem :)Tiéd milyen szinü? mennyi idős? bocsi de kiávncsi vagyok :D
2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj. :) zöld színű, és 6-hónapos, eléggé sötét zöld, de azt olvastam hogy ha ivar érett lessz kivilágosodik a színe, ez igaz? Meg nem tudom a nemét sem, mert állítólag 18-hónapos korukig nem lehet tudni...
2011. okt. 23. 02:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom enyém kék színü és a nyakán van egy fekete csík ja és pasi ;D A neve Rudi amikor rossz csak rudolf ilyen kor le fele nézz olyan aranyos http://www.youtube.com/user/csviki91 itt egy vidi róla :)
2011. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon édi :D
2011. okt. 24. 01:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Adjál neki olyan tápot ami segíti a vedlést!
2012. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!