Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisfecskét,...

Találtam egy kisfecskét, hogyan biztosithatnám a gyakorlást neki?

Figyelt kérdés

Pár napja találtam egy molnárfecske fiókát, már tollas, de még nemnagyon tud repülni. Egy darabig figyeltem mielőtt megfogtam, nem ment sehova, és szülő se ment hozzá. Ott biztosan megette volna egy macska.

Itthon lisztkukaccal etetem.


Namost neki kellene gyakorolni a reülést, de nem tudom hogyan. A hazban félek megsérül, nekimegy valaminek, beesik, vagy bebujik bútor alá, mögé. Kint meg szintén hogy elbujik, vagy átmegy a kerítésen, és megfogja egy macska.

Vagy vigyem vissza ahol táltam hátha megtalálja a szüleit?? Egyáltalán visszafogadják ha megtalálják, miután fogdostam?

Nekem is van 2 kicsi gyerekem, nem tudok 100%-osan vele foglalkozni.

Próbáltam neki embert, vagy menhelyet keresni, de amik elerhető távolságban vannak, ott nem vállalnak fiókát



júl. 18. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Madármentéshez kell elvinni. A lisztkukac önmagában nem elég hosszú távon. Nem fog jól fejlődni tőle.
júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt jobban tudnak tanácsot adni hova vigyed:

[link]

[link]

júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 19. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Segítettek?
júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!