Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudhatom meg ha a macskám...

Gárdonyi Kata kérdése:

Hogy tudhatom meg ha a macskám szomorú?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy vannak jelei ha nem boldog?
2012. márc. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

még nem láttam boldogtalan macskát akivel jol bántak.

többnyire inkább betegek szoktak lenni, azt észreveszed abbol hogy nem eszik,máshogy nyávog,nem találja a helyét.

ha eléggé ismered a cicádat akkor könynen felismered ha baj van. én is észrevettem hogy máshogy nyávog a cicám és kiderült hogy emésztési baja van.

2012. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy macska soha nem szomorú.

Tudja az élet titkát, amit az emberek többsége nem.

2012. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a cicád és foglalkozol vele, akkor boldog. A szomorú cica kedvetlen, nem játszik, fekszik, alszik.
2012. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

hahahahahahahahahahahaha :D ! Jót röhögtem :D

A macskák alapból farokarc teremtmények, a kutya sokkal jobb mint ezek a kis sunyi g*ci macskák !!!!!!!!!!!!! :D xD

2012. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum unatkozik, és ilyenkor nyávog.
2012. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert nálunk nagyon jó helyen vannak a macskák és nem is betegek..Csak nem olyan játékosak mint régebben.

Annak a válaszadónak aki g*cinek nevezte a macskákat..Ne ide írj ha nem szereted a macskákat. Én szeretek a macskáimmal lenni de ezt csak az érti akinek van cicája.

2012. márc. 31. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
a macskák ahogy idösödnek már vesztenek játékosságukbol. sajna ez a természet rendje:(
2012. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is: üzenem 4/7-es válaszolónak, hogy ne is gondoljon a macskára, ha nem bírja!


És a 7/7 válaszoló jól írta, egyetértek.

2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én cicáim sem követnek el már annyi gaztettet,mint annak idején. Öregszenek. Ha nem is napról napra, de mégis észrevehetően. Szeretni kell őket és annyit foglalkozni velük, amennyit csak lehet, hiszen az neked is jót tesz, nem csak nekik. A g*ciző válaszadó pedig tartsa meg a válaszát és az intelligenciáját magának.

2012. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!