Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskatáp? M...

Bianka90. kérdése:

Melyik a legjobb macskatáp? Mennyire minőség a royal canin.

Figyelt kérdés

Sziasztok, új 3 hónapos ragdoll cicám van.. tudtok ajánlani igazán jó minőségù bevált macska tápot akár száraz és nedveset is? Ez előtti 6 éves ragdollunk vesebetegségben pusztult el..a doki szerint ez gyakori cicáknál és genetika ő nagyon a royal canin márkát nyomta illetve még egy németet.Nagyrészt ezt a RC márkát is adtam a cicámnak (változásért néha bitcare vagy proplus márkát és egyéb márkákat kivéve a whiskas, frieskies stb hasonló olcsóbb tápokat) de aztán olvastam valahol hogy ez egy felfújt marketing és nem is olyan jó minőségű. Nem

szeretném ha újra ez megtörténne ezért jobban szeretnék odafigyelni mi kerül a macskapocakba. Persze így is előfordulhat betegség amit nem a kaja idéz elő de legalábv csökkenteni megelőzni ezt.. mi a véleményetek a házi kosztról pl főtt csirkemell, répa? Köszi



tegnap 08:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb táp Acana és platinum
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!