Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még a macskám?

Hazajöhet még a macskám?

Figyelt kérdés
A 1,5 éves, ivartalanított kandúrom tegnap este nem jött haza. Ilyet még nem csinált. Minden este hazajön vacsorára, és bent is alszik a szobámban. Nyugodt környéken élünk, a környező utakat màr végigjártuk, nem valószínű, hogy elütötték, amúgy is félt a kocsiktól. Szeret csavarogni, a nap nagy részét a házunk hátánál kezdődő erdőben tölti. Szerintem most is ott lehet. Van még esély, hogy hazatérjen?
ma 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem van. Rozika (6 éves inartalanított nőstény) sosem maradt ki, egyszer aztán 6 napig nem került elő. Kerestük mindenhol, se kép, se hang, már lemondtunk róla. Aztán nagy pámpillásan előgurult a semmiből. Szerintem valami csülöklopó tanfolyamon lehetett, mert azóta nagyon ügyes a nevezett sportágban.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Menj ki az erdős részre, hívogasd macskakajával.

A konzerv hangját mérföldekre meghalják.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze, egy nap még nem olyan vészes. Esetleg a szomszédoknak szólj, hátha bezárták garázsba, pincébe, ilyesmi elő szokott fordulni. Remélem előkerül.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk az egyik cica 3 hét után került haza csontsoványan, bezáródott egy garázsba, az ott lakók nem vették észre, mert akkor mentek nyaralni,
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Remélem hazakerül,és kérlek utána ne engedd,hogy elkóboroljon.

Az enyém is kiszökött sajnos ,a többi már sejthető.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!