Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a kiscicával h...

Mit tegyek a kiscicával h tulelje? Találtam kedden egy újszulott cicát, egy gazos, elhagyatott házban, ahol senki nem él. A néni aki ott lakott, el kellett vinni otthonba, mert a házat már ellepte a csótány meg a bolha.

Figyelt kérdés
Elhoztam és próbáltam etetni, de férjem unszolasara visszavittem meg raktam le ennivalót h hátha megy érte az anyja, a kaját megette valami macska de az anyja nem ment. 2 órát vártam,aztán Elhoztam. Mivel senki nem etet ott macskát, és a kiscicaért nem ment az anyja, kedd óta cica tápszerrel etetem 2-2.5 óránként. eleinte jól evett, 2-3 mili két, kakiltatom, pisiltetem, néha dorombol is, de aggasztó h most az elmúlt három etetésnel minimálisat evett és csak 65 g. Nagyon megviselt, mit tehetnek?
aug. 17. 07:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
10, lehet az anyja elbújt meghalni
aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
11-es Lehet az lett volna jobb ha már nem írtál volna, mert te bújtál volna el..
aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sajnos elaludt örökre. Nagyon sajnálom, nagyon sírok. Elkepzelni nem tudom miként lehet hálás feladat egy újszulott cicát félne élni, hisz mindent megetettem. Mosdattam vattakoronggal, pocakja, hátat simogattam, kakiltattam, pisiltettem és még hajnalban is etetés után simogattam a fejét, olyan hangot adott ki mintha dorombolna. Kedd óta hozzámnott. Nem is ertem miért fáj ez ennyire
aug. 17. 12:08
 14/24 A kérdező kommentje:
*felnevelni
aug. 17. 12:11
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát talán ha aznap szaladsz vele állatorvoshoz, akkor esetleg túléli. De elhiszem, amit tudtál megtettél érte. Ki tudja mióta volt ott, nagyon legyengülhetett és plusz ez a hőség is biztos megterhelte.

Nagyon sajnálom :(

De segítettél neki, hogy gondoskodó kezek között, szeretetben töltse utolsó napjait. Adtál neki esélyt. 😇

aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

12, bújjak el, mert tapasztalatból leirtam valamit? 🧐 Sajnálom, ha bántja a lelked, de a macskák hajlamosak elbújni, ha baj éri őket, de nekem az idős macskám is elbujt, mikor érezte a végét... sajnálom, ha bántotta a piciny lelked....


Kérdező, te megpróbáltad, sajnálom, hogy nem sikerült, ölellek❤️

aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtettél, ami tehettél, nagyon köszöni mindenki itt szerintem ezt. Sajnos nem lehetett többet tenni.. De az hogy gondoskodsz a körülötted levőkről az nagyon emberi és követendő példa ebben az elajjasult, anyagias, érdekvezérelt világban !
aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26-os Nekem is volt idős cicám is, annyira bízott bennem , hogy a lakásban "bújt el", én akkor tudtam ezt, mert beteg volt, és azt is hogy hagynom kell ezt, nem tehettem én sem érte többet..
aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18, sajnálom
aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom de te megtettél mindent ez nehéz feladatfőleg ilyen kicsi cicánál
aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!