Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a kiscicával h...

Mit tegyek a kiscicával h tulelje? Találtam kedden egy újszulott cicát, egy gazos, elhagyatott házban, ahol senki nem él. A néni aki ott lakott, el kellett vinni otthonba, mert a házat már ellepte a csótány meg a bolha.

Figyelt kérdés
Elhoztam és próbáltam etetni, de férjem unszolasara visszavittem meg raktam le ennivalót h hátha megy érte az anyja, a kaját megette valami macska de az anyja nem ment. 2 órát vártam,aztán Elhoztam. Mivel senki nem etet ott macskát, és a kiscicaért nem ment az anyja, kedd óta cica tápszerrel etetem 2-2.5 óránként. eleinte jól evett, 2-3 mili két, kakiltatom, pisiltetem, néha dorombol is, de aggasztó h most az elmúlt három etetésnel minimálisat evett és csak 65 g. Nagyon megviselt, mit tehetnek?
aug. 17. 07:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Orvos mindenképp! Ő megvizsgálja, és meg fogja mondani mik a további teendők. Kitartást!
aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Én is azt mondom. Állatorvos és ő mondja a többit.
aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz minnél előbb tartsd meleg helyen nehogy kihűljön és majd vegyél macska tápszert de az állatorvos biztos fogja mondani hogy melyik a leg jobb
aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

majd vegyél macska tápszert


Azt vett, leírta. Az orvos viszont jó ötlet.

aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jószívű ember vagy. 😇
aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, siratgatom már, cica tápszert kap, de már nem fogadja el, csak pihen. Lehet ott kellett volna hagynom, és ment volna az anyja... :(((
aug. 17. 09:22
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Valamilyen kenhető májkrémet adj neki, azt szoktak a nagyon beteg macskáknak, abból ha keveset is eszik ad neki energiát.. Meg valami tejet kéne, de állatoorvos jó volna ha látná.. ja és 2.5-3 óránként kellene etetned.. Ne sirasd előre, segíts rajta !
aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
ha van valamilyen fültosztitó, azzal a fenekét nedvessel, lehetne kivülről kenegetni finoman, hogy hátha lesz kimenet is, így már nagyobb esélye lenne a túlélésre..
aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozd meg a pocakját, magától nem tud pisilni, kakilni
aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha otthagytad volna, mar nem élne! Ott halna meg magányosan, éhen, szomjan. Biztos nem jár hozzá az anyja, gondolom az is hasonlóan leromlott állapitban lehetett és elpusztulhatott valahol. Jól tetted, hogy magadhoz vetted. Azonnal lássa állatorvos, akkor talán még megmenthető. Remélem túléli.

Ha arra jász a háznál, azért körülnézhetsz, hátha megtalálod az anyacicát, ajkkor annak is tudnál segíteni. De szerintem nem az jár oda. Nem hagyná így magára a kicsinyét.

aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!