Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a kiscicámat?

Mivel etessem a kiscicámat?

Figyelt kérdés

Két cica, május 30-án születtek. Vagyis még nincsenek két hónaposak. Tudom, hogy még az anyjuk mellett lenne a helyük, de el kellett hoznunk onnan, ahol voltak.

Junior száraz tápot eszik, nincs bajuk tőle, viszont a puha kaját nem bírja a pocijuk még, megy a hasuk tőle. Sheba, Moments alutasakost próbáltunk eddig. Valamint kaptak csirkemell sonkát. A régi helyükön “házikosztot” (értsd: maradék) ettek. Ez azt jelenti, hogy krumplifőzelék is előfordult.

Most egy royal canin konzerven gondolkodom. De ha az se jön be, már tanácstalan vagyok.

Amúgy jól vannak, más tünetük nincs, játszanak egész nap.

[link]



júl. 26. 19:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10: sajnos én nem tudom megfogni nekik 😞 ők meg nem mennek ki
júl. 27. 11:22
 12/21 A kérdező kommentje:
Megvettem a Royal canint, az volt a Fressnapf-ban, Concept for life nem. Meglátjuk, remélem bírják majd.
júl. 27. 11:23
 13/21 A kérdező kommentje:
Ízleni nagyon ízlett nekik a konzerv. A szárazzal még barátkoznak.
júl. 27. 12:56
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Ennek örülök! Én írtam a Royal Canint.

A szárazat áztasd be pici vízbe vagy anyatejpótló tápszerbe. Rendes tejbe ne!

júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
A Concept for lifeot Zoopluson tudod megrendelni.
júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem muszáj erőltetni a CfL-ot, nem annyival jobb. Tökéletesen megfelel a Royal Canin is.
júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát kapni fogom a pirosakat, de őszinte leszek. Én Real Nature Wilderness monoprotein tápot adok nekik (marha illetve kacsa).

Viszont az ugyanilyen minőségű konzervektől hígat fosnak. Szóval tasakosból sima Aldi Shah, Penny Louisa, Fressnapf Multifit, amiket bírnak. Ritkán főtt csirkemáj, csirkeszív, darált pulykacomb. Azért ritkán, mert heti 1* megeszik, utána egy hétig nem kell nekik. Szóval megfőzöm és adagokban fagyasztom és csak vasárnaponként kapnak. És így is volt, hogy nem kellett. Ezvan.

júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha főzöm a csirkét, mehet egy pici só a vízbe? Vagy minden nélkül főzzem?
júl. 29. 17:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem kell so neki
júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan minden nélkül!!!
júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!