Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a kiscicámat?

Mivel etessem a kiscicámat?

Figyelt kérdés
Én száraztápra gondoltam. Találtam Royal Canin Kitten 10kg-s tápot 1320Ft/kg egységárért. Ennél nem drágábban lehet kapni jobb minőségűt? (Szintén nagy tételben) Azt szeretném, hogy a cicám egészséges és szép legyen.

2015. júl. 29. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Akkor hússal kell etetni, nem ilyen tápokkal :)
2015. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A főtt húsban önmagában nincs elég tápanyag, nyerset meg az állatorvosok nem javasolnak, pont azért, amiért mi is megfőzzük/sütjük a húst. De köszönöm a tippet :)
2015. júl. 29. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:

jol dontottel a Royal canin es a Science az amibol van a kicsiknek is tap. semmi nem kell melle cask tiszta viz. neha majd kaphat kis jutalomfalatokat (azt is lehet kapni) de ha adsz neki pl. uresen puha kenyerbel darabkat az jo kedveskedesnek is es nem art neki. nekem tobb mint 30 eve vannak cicaim a mostanit menhelyrol vettem 4,5 honaposan. ott is Science kiscicatapot kapott, es azota is azon van, 10 honapos gyonyoru egeszseges es 5,5 kg.

a tap azert jo mert a ragast is elosegiti es ezekben a premiumtapokban minden benne van ami a fejlodesukhoz szukseges. ha allatorvost kerdezed ok is ezt tartjak a legjobbnak. ezektol nincs hasmenes, hanyas stb. raadasul kenyelmes, nem masznak ra a hangyak nyaron szoval nemcsak jo hanem praktikus es higienikus is. igaz kicsit dragabb mint az egyszerubb tapok vagy ha hussal eteted de megeri. manapsag a husok tele vannak sajnos hormonokkal az uzletben vasarolt husrol sose tudod mit etettek vele, mennyi tartosito van benne. en etettem cicat Wiskassal allandoan hanyt tole es mindig megunta. aztan Dine val abbol meg cask par fajtat evett meg es sok elment karba.

szerintem a szaraztap valasztas a legjobb, maradj ennel es meglatod hogy gyonyoru es egeszseges cicava fog fejlodni. ha lehet akkor benti cicakent tartsd sokkal biztonsagosabb az elete. az enyem 18 evet elt velunk igy.

legyen sok oromotok egymasban!

2015. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi premiere táppal etetjük, lehet kapni a freshnapsban.mióta ezzel etetjük sokkal egészségesebb.
2015. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Macskakaja ami tele van vitaminokkal és zöldségekkel
2017. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Royal tökéletes, adhatsz mellé étrendkiegészítőt. Állatorvosnál, kisállatpatikában érdeklődhetsz melyiket ajánlják. Én GimCat vitaminpasztát adok a cicámnak és persze naponta fésülöm a szőrét.
2017. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!