Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táppal etessem a 10...

Milyen táppal etessem a 10 hetes kiscicámat?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk érte, megkérdeztem, hogy mit kap most. Tejbegrízt meg sparos konzervet. Én vmi tápanyagdúsabb száraz/nedves macskatápot gondoltam etetni. Ötletek?
2019. júl. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Royal Canin kitten, a száraztáp és az alutasakos is jó ebből. Bár drágább. Az enyém imádta.


Josera Minette száraztáp is jó (meg a Josera alapból), vagy a Feringa Kitten, utóbbinak van konzervese kiscicának szintén.


Mondjuk a fent írtnál bármi jobb. Amit javaslok, ne a bolti whiskas és társai legyenek a választás! Színezékkel, tartósítószerrel teli vannak, de kb fehérje alig van azokban. Inkább állateledelesnél vegyél kimérve kis mennyiségben, míg rá nem találsz arra, amit megeszik és megengedheted magadnak. Utána érdemes netről rendelni, általában olcsóbb!

Ne hagyd magad rábeszélni, mindenféle cicatejre meg ilyen olyan vackokra.

2019. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pfff... Csoda hogy él szerencsétlen, ha ilyen ótvar "kajákkal" etették! :S Megfizethető árú, egész jó tápok a fressnapfos Premiere, netről a Matisse és az Eminent, vagy a Brit care. Ha többet szánsz rá,akkor tudok ajánlani magasabb kategóriában is! :)
2019. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálok akkor többfélét majd, kezdek vmi közepessel, nehogy hirtelen túlterheljem a rosszabb ételek után. Aztán szeretnék vmi nagyon jót:) Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 6. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejbegríz pff .. nem tudom ki ez a beteg, aki ilyennel eteti a macskát.

Sparos konzerv ... szintén kuka.. a legalja felejtsd el.


Vegyél valami normális száraztápot, amit fentebb már írtak, plusz én kiegészítettem nekik Animonda Carny Kitten nedvessel... ez szerintem egy elég jó minőségű eledel, sokkal jobb mint ez a Whiskas és társai.

A nedveset én azért adom nekik, mert vízből alig isznak és sokszor a nagy kánikulában lihegnek is, ezért kapják a nedveset, hogy a folyadék szükségletük meglegyen, ha már vizet nem nagyon akarnak inni.

2019. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!