Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a kiscicámat?

Mivel etessem a kiscicámat?

Figyelt kérdés

Két cica, május 30-án születtek. Vagyis még nincsenek két hónaposak. Tudom, hogy még az anyjuk mellett lenne a helyük, de el kellett hoznunk onnan, ahol voltak.

Junior száraz tápot eszik, nincs bajuk tőle, viszont a puha kaját nem bírja a pocijuk még, megy a hasuk tőle. Sheba, Moments alutasakost próbáltunk eddig. Valamint kaptak csirkemell sonkát. A régi helyükön “házikosztot” (értsd: maradék) ettek. Ez azt jelenti, hogy krumplifőzelék is előfordult.

Most egy royal canin konzerven gondolkodom. De ha az se jön be, már tanácstalan vagyok.

Amúgy jól vannak, más tünetük nincs, játszanak egész nap.

[link]



júl. 26. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletes a Royal Canin, a Mother and Babycat kell neki, mivel az helyettesíti az anyatejet 4 hónapos korig. Pont az ilyen árva cicáknak fejlesztették ki.


Erre gondoltam:


[link]

júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha eszik a száraz tápot, és az jó minőségű (gabonamentes,ízfokozómentes,cukormentes,magas hústartalmú) akkor elég is. 😊 Amennyiben nem szárazat akarsz,akkor főtt csirkemell/marha.😊Például az almo nature,cosma,real nature konzervekkel próbálkozhatsz,jó minőségűek.
júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Kettes vagyok. A Royalnál jobb minőség a Concept for life, mother babycat kajája.😊
júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Egyes vagyok, több macskát neveltem fel rajta, és már idősek.
júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem is azt mondtam,hogy rossz, csak,hogy összetevőileg jobb , és olcsóbb alternatívája , az ilyen fajta kajáknak😊
júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Cica :) :) :) :) :) :)
júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, holnap veszek egyet-egyet a Royal caninból meg a Concept for life-ból is, és meglátjuk, melyik jön be. Szárazból is veszek valami jobbat mint a mostani.

A csirkemellet simán főzve adjam? Kell mellé még valami? Vagy elég csak a hús?

júl. 26. 22:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán főzve mehet neki.😊 Nekünk a tenyésztő annó azt mondta,hogy főtt répát is kaphat mellé akár. :) A mi cicánk a brokkolit/répát nagyon szereti, de mivel a tiédnek érzékeny a gyomra, így azt mondom, hogy csak fokozatosan, óvatosan kísérletezz.
júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Főtt krumplit kaphat, simán, só nélkül, pürésítve.

1 db kisebb krumplit megfőzöl, összetörsz villával, és a felét meg is eheted, mert még a felével is jóllakik, ha elnyalogatja.

Picit kend be az orrát vele óvatosan (ne az egész orrát!!), hogy amíg lenyalogatja, ráérezzen az ízére.

júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Kisegérrel.
júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!