Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert verzik a nosteny macskam...

Rékaaa8 kérdése:

Miert verzik a nosteny macskamnak a nemiszerve?

Figyelt kérdés
Kinti cicarol beszelunk, most lattam elosszor, mikor bent volt a lakasban, 2 csepp jott ki belole, (ilyen kicsi) az utan mar nem lattam volna verezni. Vemhesnek is latom, cicijei rozsaszinek, a pocija pedig meg nem annyira nagy epp hogy "latszodik". Mit jelent ez a verzes?

júl. 21. 10:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Rendben! Azt pedig ha terhes honnan tudom? Cicijei vannak, de gondolom az ugy alapbol van minden macskanak!
júl. 21. 11:36
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Újabb felelősségteljes gazda.
júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Viszed orvoshoz, majd o tapintassal, uh-val meg tudja nezni.
júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
A macskák nem véreznek tüzeléskor! Vidd orvoshoz.
júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
#14 összekevered a cicákat a nyuszikkal. A cicák is véreznek csak általában feltakarítják. Kérdező, sikerült elvinni a cicát dokihoz?
júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
15. Tévedsz nem véreznek a macskák, tudom hiszen most is nőstény macskám van ráadásul a házban! Eddig egyik macskám sem vérzett tüzelésnél, te kevered a macskákat a kutyákkal!
júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

De akkor tessék olvasd el, ez egy állatkorház oldala:


[link]


"Tüzelés cicáknál:

A hölgy macskáknál feltűnő lehet, hogy tüzelés előtt a korábbinál jóval bújósabbak és ragaszkodóbbak, az étvágyuk pedig nekik is csökken éppen úgy, mint a kutyusoknak. Ezek még nem nagy problémák, az azonban már kellemetlenebb, hogy ilyenkor jóval többet és hangosabban nyávognak, mint általában, jelölgetnek és még a szobatisztasággal is lehetnek gondok.


A benti cicák hirtelen erőteljes vágyat éreznek a kijutásra és ennek érdekében mindent meg is tesznek, sokszor pedig kúsznak-másznak-hemperegnek mindenhol IS.


Rájuk a véres váladék ürítése nem olyan jellemző, de a hátsó felüket a kutyákhoz hasonlóan jóval gyakrabban tisztogatják, mint általában."

júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Azota jobban van a cica!☺️
júl. 22. 18:46
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a baja?
júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Vertozese volt! Ki tisztitottak neki, adtak be gyogyszert. Azota mar itthon van!☺️
júl. 22. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!