Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicám van, direkt...

Benti cicám van, direkt odafigyelek, hogy senki ne jöjjön a lakásba kinti cipővel. Ma sajnos bementek, és nem vagyok otthon. Rettegek, lesz baja a macskámnak? Oltása, mindene rendben.

Figyelt kérdés

júl. 8. 13:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja.
júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Mi baja lenne?

Annak sincs baja, amelyik ki jár, ha megkapja az oltásokat.

júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, túlaggódod. Be lehet hordani ezt-azt cipőtalpon, de hogy egyszeri alkalomtól (ráadásul oltás mellett) bármi baja legyen, arra mikroszkopikus esély van.


Nekem is benti cicám van, oltott meg minden. Őt le szoktam vinni néha hámmal levegőzni, köszöni szépen remekül van :)

júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Az hogy az utcáról valami koszt virust bevisz a cipővel... Ő benti macska!!
júl. 8. 13:42
 5/35 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem megpusztul mire hazaérsz. Vagy csak simán eltűnik. Vagy mindkettő. Ez a legvalószínűbb egyébként.
júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


Én már akkor viszem a cicát az orvoshoz, ha furán köhhint egyet.


De hidd el, túlzásba viszed az aggódást. Nyugi.

Akkor lenne értelme így aggódni, ha szegény cicc valami immun-problémában szenvedne. De egy egészséges cicusnál nincs ilyen probléma. Sőt, valahol jobb is, ha a szervezete időnként találkozik valamivel.

júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
Albérőnkél valami munkások csináltak talán gázcsőcserét. Ők nem tudtak ott lenni, apám mondta hogy majd megoldja. Nála ez annyit jelentett hogy otthagyta a munkasoknal a kulcsot hogy majd zárjanak be. A macska es egy rakat penz tűnt csak el.
júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

7 a rohadt mocsok tolvaj banda, rendőrségi ügy lett belőle legalább? Vagy semmi bizonyíték?

Kérdező én is inkább attól félnék, hogy elszökik a cicám, mert nem figyelnek rá. A koszt kibírja, majd kitakarítasz.

júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Minél jobban óvod mindentől, annál jobban gyengíted az ellenálló képességét, immunrendszerét. Burokban tartod, az meg sosem jó. Nem szabad ennyire túltolni. Pontosan ezért érzékenyebbek a benti macskák, mert szó szerint egy darab földdel se találkozhatnak életük során, mert "jajj, mi lesz most" paragazdik tartják őket. Téged sem hermetikusan lezárt közegben neveltek, nemde? Nalátod. Semmi baja nem lesz, nyugalom.
júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy benti macska jó esetben nem jár olyan gyengre imunnrendszerrel, hogy annyitól elkapna valamit, hogy valaki bemegy kinti cipővel.
júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!