Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicám van, direkt...

Benti cicám van, direkt odafigyelek, hogy senki ne jöjjön a lakásba kinti cipővel. Ma sajnos bementek, és nem vagyok otthon. Rettegek, lesz baja a macskámnak? Oltása, mindene rendben.

Figyelt kérdés

júl. 8. 13:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%

Ez most komoly? :D

Basszus régen a csak kinti macskák éltek 10 évig vidáman. Most meg már nem szabad bemenni kinti cipővel egy lakásba ahol él egy macska.

Teljesen igaza van a 9-es válaszolónak.

júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

Jó ég szegény macska...

Semmi baja nem lesz

júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
23%
#8 valószínűleg szartak rá és hagyták kiszökni. De gondolom te még a penz eltűnesével is a macskát gyanusítanád. Zsebre tette és meglépett. :D
júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Leukozisos macskam volt, meg en se rettegtem ennyire, pedig o aztan a tenyleg veszelyeztetett kategoria.

Vegul nem kintrol hozott fertozes,hanem a rak vitte el, de elt velunk 10 evet.

júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%

Úristen b+!

Macska luxus börtönben.

Hány részt lehetne forgatni...

júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz baja!
júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Túlzásba viszed nem gondolod? Ha a macska mint állat ilyen érzékeny lenne, már rég kipusztult volna.
júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez igaz, nagyon szomoru élete van a macskádnak. Ajándékozd el olyannak aki macskaként szereti a macskáját, te meg vásárolj agy plüssmacskát.
júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
66%
Jèzusom,ugye nem gondolod komolyan hogy csak a cipőddel tudsz bevinni a lakásba virust,baktèriumot vagy te mielőtt belèpsz a lakásba leveszed az osszes ruhád az ajtó előtt ès fertőtlenítő fürdőt veszel?!🤣...Van annak a macskának immunrendszere szerintem. Semmi baja nem lesz.
júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az előttem szólólhoz,hogy túlzásba viszed…nem kicsit..nagyon…

Valóban lehetséges bevinni a cipőn bacikat,de nem fog belehalni…

Nekem is csak benti cicám van, és, hogy fokozzuk tenyésztett fajtamacska, akikről mindenki azt mondja,hogy “nyomibb” a szervezetük.

Bejövünk a lakásba cipővel,amivel ő is érintkezik, mert nem szekrényben hanem polcon van.

Kiszokott menni a panelban a folyosóra is, az udvaron is járkált már pórázon és semmi baja.

Ne féltsd túl ennyire, mert pont ettől lesz gyenge immunrendszere.

júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!