Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert verzik a nosteny macskam...

Rékaaa8 kérdése:

Miert verzik a nosteny macskamnak a nemiszerve?

Figyelt kérdés
Kinti cicarol beszelunk, most lattam elosszor, mikor bent volt a lakasban, 2 csepp jott ki belole, (ilyen kicsi) az utan mar nem lattam volna verezni. Vemhesnek is latom, cicijei rozsaszinek, a pocija pedig meg nem annyira nagy epp hogy "latszodik". Mit jelent ez a verzes?

júl. 21. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Tüzel, készen áll a szaporodásra
júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha vemhesnek látod, akkor szülni fog. Lehet 1-2 kölyök van csak benne, azért nem olyan nagy a hasa.
júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az 1-es es a 2-es valaszolonak! Olvastam egy ket helyen, hogy betegseg is lehet, pont emiatt felek, most alszik. Pontosan nem tudom mennyi idos lehet, olyan 4-5-6 honap korul van. Minden esetre varom masoknak is a valaszat, addig is figyeljuk ot!
júl. 21. 10:46
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

3. Ha ilyen fiatal és tényleg vemhes akkor akár bele is halhat az ellésbe!

Már rég el kellett volna vinni orvoshoz.

júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
** lattam most tobb vert is, 3 kis cseppet, es egy picit nagyobb foltot is.
júl. 21. 10:49
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo, mivel vasarnap van, keves olyan allatorvos van, aki nyitva lenne, de figyelembe veszem amit irtal, megprobalom minnel elobb el vinni ot!
júl. 21. 10:52
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Kérlek vidd el dokikhoz holnap. És ivartalanítsd. Annyi de annyi felesleges alom születik. Felelősségteljes gazdit találni pedig nagyon nehéz. 🥺
júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azonnal viszem, hal istennek lehetseges meg ma meg tudjuk oldani! Mivel a cicat en etetem, gazdikent tekint mar ram. Allatmentos ismerosunkel beszelunk meg ma.🙏🏽
júl. 21. 11:16
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

A macska fial nem ellik xD

Lehet akár daganat is vagy tényleg tüzel. Innen nehéz megmondani. Ha nem vagy biztos benne irány a doki!!

júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat nagyon remeljuk hogy csak tuzel es nem vemhes egy ekkora macska. Majd az orvos elmondja.

Ha csak tuzel, akkor tessek bent tartani, amig el nem mulik. Utana azonnal ivartalanitas.

júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!