Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után illeszkedik...

Mennyi idő után illeszkedik be egy cica az új családhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya allergiát kaptam el terhesség alatt, és örökbe kellett adnom a cicámat😢 Tegnap vitték el azóta csak rajta kattogok, már minden megfordult az eszembe, elkezdtem magam hibáztatni, 0 vagyok lelkileg.

Mi 6 hónaposan fogadtuk örökbe, és fel évet volt velünk.


júl. 14. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az allergia nem ragályos, nem lehet elkapni.
júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
júl. 14. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kb annyi, amennyi idő alatt hozzátok illeszkedett be...
júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg csak 6 hónapos volt, nem számít ? Ugyan olyan hamar beilleszkedik ?
júl. 14. 11:33
 5/7 anonim válasza:
81%

Hozzánk is 6 hónaposan került a cica tavaly szeptemberben. A régi meghalt és ismerőstől kaptuk ajándékba. Tudni kell a cicáról, hogy az anyukája hónapokig fent tartotta a padláson, a tesókat lehozta, de őt fenntartotta. Mikor hozzánk jött, 3 napig sírt, felment a mi padlásunkra jó magasra a padláson tárolt cuccok fölé és hiába raktunk neki kaját, akkor jött csak le, mikor egy szomszéd cica felmászott hozzá. (Ez egy garázsszerű helyiség padlás részén volt, de mindig nyitva volt az ajtaja, bárki bemehetett, úgy ment be a cica). Összebarátkoztak és 1 hét múlva már felénk is nyitott. 1 hónap után már benti cica is volt (régi helyen úgy tartották, hogy a küszöb előtt meg kell állnia, nem jöhetett a lakásba).


Szóval igazából simán megszokja, főleg ha a környéken más cicák is vannak, akikkel tud bandázni. Csúnyán hangzik, de ő valószínűleg előbb el fog téged felejteni, mint te őt, főleg, hogy fél évig voltatok csak együtt és még fiatal cica. Ha együtt töltöttetek volna 7-8 évet, lehet jobban megmaradsz az emlékezetében. Nem olyan, mint egy kutya, hogy egész életében 1 emberre tekint tényleges gazdájaként, egy cica gyorsan alkalmazkodik.

júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó a választ. 😊 Cicám ő volt az első. A kutya tudom hogy nem felejt el. Remélem hamar beilleszkedik:)
júl. 14. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán, alig élt veletek, meg úgy gondolom jobb sora is lesz, ilyen hirtelen jött allergiáktól mentesen.
júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!