Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igénytelen cicával mit lehet...

Igénytelen cicával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Jön be a nappaliba, a bundája hót szharos, a segglyukától a nyakáig és dörgölőzne hozzám. 10 hetes kiscica.Miért nem takarítja magát? Azt hittem magukat mosdatják. Kitegyem az esőre pár órát vagy mit csináljak? Fürdetést nem díjazza de még egy ronggyal se bírom letörölgetni mert karmol a nem normálisa

júl. 10. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

A 10 hetes kiscicánál még előfordul ahogyan az én kiscicámnál is, hogy nem tud rendesen tisztálkodni!


Kérj segítséget egy baráttól vagy családtagtól, hogy ketten finoman megtisztítsátok. Szerintem legyetek türelmesek vele, idővel megtanulja majd a helyes tisztálkodást.

júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem normális, hogy szaros. Megy a hasa?

Kellene rá valami gyógyszer. Mivel eteted?

júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

1, Ha így összekeni magát, akkor fosik, ami nem normális. Lehet férges, stresszes, érzékeny a kajára, amit kap stbstb. Egy állatorvosi kört megérne, amúgy se ártana oltani, féreghajtani. Ha a hasmenését rendbe teszed, valószínűleg rögtön megszűnik a probléma.

2, Ahogy előttem is írták, kicsi még, meg kell tanulnia, hogyan kell tisztán tartania magát. Ne bénázz, mosdasd le.

júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

1. Ha ennyire kakis, akkor beteg lehet, orvoshoz kéne vinni.

2. Ő még egy pici cica, kisgyerek, ha úgy nézzük, persze, hogy nem úgy tisztálkodik mint egy felnőtt macska.

3."Fürdetést nem díjazza de még egy ronggyal se bírom letörölgetni mert karmol a nem normálisa" -ezzel a felfogással inkább ne legyen cicád, szerintem nem kell részleteznem, hogy miért.

júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami baja van a cicának.

Nemrég találtam egy macskát, az állatorvos szerint most kb. 9 hetes. Eddig nem tapasztaltunk vele olyat, hogy kakis maradt volna alom használat után.

júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell javittatni ha rossz, ja mu ka van vele é felelösség ja és költseg. De megéri megmenteni, segiteni rajta.
júl. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igénytelen, hanem valami baja van valószínűleg.

Kettőtök közül te vagy a nem normális esetleg. Ahelyett hogy elvinnéd megnézetni itt szidod szegény ártatlan lelket.

júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ket eset is lehet. az elso a valoszinubb. ha volt mamaja es mellette nott fel egy ideig akkor hasmeneses arra gyogyszer kell. Lehet kapni interneten olyan haloszeru taskat amibe belerakod a cicat es a kadban vagy egy nagy lavorban ovatosan LASSU VIZZEL meg lehet mosdatni. a masik az hogy en pl neveltem fel arva kicsiket naponta furosztottem oket de a szabalyos cicamosdast nem tudtam nekik megmutatni. szerencsere volt mar ket idosebb akiktol lattak es kb 3 honaposan elkezdtek maguktol mosakodni. az allatorvos mondta hogy ez egyikunknek se a hibaja mert nem volt mamajuk akitol kezdettol ezt lattak volna. Sose banj vele turelmetlenul szoktasd a vizhez ovatosan kedvesen, meglatod menni fog.
aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!