Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet ezzel tenni?

Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van 2 cicám és folyamatosan jönnek a zuhanyzóba hogy felnyalják a zuhany tálca széléről a használt vizet. Figyelek rá hogy legalább ne legyen habos a víz.

Sajnos a zuhanyzóból nem tudom kizárni őket mert tolóajtós a fürdő ajtó és el tanulták egymástól hogy lehet átbújni alatta.. Máskor nem jönnek be csak ha vizet éreznek akkor azonnal. Mindig friss vizük van, mindent megnézettünk hogy egészséges békés életük legyen. Csak benti cicák. Hiába van 2 vizes tál is, így is jönnek felnyalni valaki után a zuhanyzót. Mindennap van cserélve a vizük amiből alig isznak, nekik valamiért a zuhanyzó kell.

Mit lehet ez ellen tenni, vagy ez csak egy ösztönös szokás mint az alom elkaparása?



júl. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A macskák onnan isznak, ahonnan kedvük tartja. Az enyémnek ki kell nyitni a csapot, jobban szereti a friss vizet, mint a tálban lévőt.
júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Nálunk is megnyitjuk a csapot és onnan isznak, nem szeretik az állóvizet…
júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap beáztattam egy virágcserepet - jó földes volt -, tippelj, hogy hol ivott a macska? (Mellette volt a tányérja, friss vízzel.)

Ő volt az, akit még kölyökkorában a 10 literes kerti locsolókannából szedtem ki, mert akkor éppen onnan akarta kiinni a kanna alján maradt vizet.

júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez egy természetes macskaszokás ^^
júl. 12. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém eső után az erkélyen nyalogatja fel az esővizet.
júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!