Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma leesett a földre egy...

BB.Beri kérdése:

Ma leesett a földre egy nagyobb darab csoki a fagyimból és nem vettem észre (kb egy tábla csokinak egy kockájával megegyező méret) lehet bármi baja?

Figyelt kérdés

júl. 12. 14:39
 1/9 anonim válasza:
8%
Mennyire volt koszos a föld? Bár én a földről nem nagyon szoktam enni.
júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Azonnal vidd el az állatorvoshoz!

A csokiban lévő teobromint a macskák szervezete nem tudja lebontani, ezért legjobb esetben is beteg lehet a macska, de rosszabb esetben akár bele is pusztulhat.

Lásd:

[link]

[link]

[link]


(Amúgy ha a kérdés kiírása helyett inkább rágugliztál volna, ezt te is megtaláltad volna. Tudom, sokak szerint genyóság ilyet írni ide, de attól még igaz. Konkrétan a macskája életét kockáztatja ezzel az időhúzással.)

júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Ha a betonra esett, ebben a melegben valószínű megégette magát.
júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
50%
Az nem elég baj, hogy elolvadt?
júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es pont azért írtam ki ide, mert amikor rákerestem nem adott hamar egyértelmű választ. De azóta felhívtam egy állatorvost és azt mondta egyébként, ha bármi apró problémát tapasztalok, akkor vigyem csak be, mert valószívű akkora mennyiségtől nem lesz baja.
júl. 12. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

2-es vagyok.

Örülök neki, azt nagyon jól tetted. Bocs, ha szemétnek tűntem, de az ilyen tétlenségtől ki tudok akadni.

Remélem, a macskádnak nem lesz baja.

júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Ja, hogy macskáról van szó? Az oké, hogy oda alulra le van írva, de legközelebb kérlek fogalmazd meg jobban.
júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
#7-es vagyok, folyamatosan figyeld a cicádat, nehogy utólag vegyél rajta észre bármilyen tünetet. És remélem nem lesz baj.
júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám annak idején egy fél kókuszrudat dézsmált meg, ki is hányta, de nem lett ezen kívül baja tőle.
júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!