Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 3 cicám,ezen valaki...

Van 3 cicám,ezen valaki úgylátszik kapba kapott és bedobott még 3 kismacskát,őszintén 6 macskát nem győzök anyagilag macska konzervával etetni. Ti mit adtok nekik? Milyen ételmaradékot esetleg? Udvaron vannak

Figyelt kérdés
jún. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Hozzám is dobálnak be kismacskákat mindig.

Meghirdetem őket, ha elviszik őket akkor lesz gazdi, ha nem akkor tovább állnak.

Semmiféleképpen nem etetem, itatom őket,mert akkor itt ragadnak, nem mennek el. Ha nem kapnak kaját, tovább állnak.

jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, próbálj nekik szerető gazdit keresni, a cicák kedvéért is.

Nálunk is már 3 mentett macska volt, amikor odakolbászolt a teraszunkra egy negyedik éheske. Hát nem örültem neki, és miután kivakartam a bolhából/féregből, mert szépen egy gazdikeresős oldalra.

Lett is neki gazdi, néha kapok róla fotót; azóta szép, nagy, boldog cica.

Neked is inkább ezt javaslom, mint az ételmaradékkal etetést.

jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Konzerv és száraztáp. Ne adj házikosztot. Ha jót akarsz magadnak, minél előbb keress a kicsiknek gazdit. Ha ivaros az eddigi 3, azok is szaporodni fognak, végképp nem fogod bírni etetni őket.
jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt nálunk minden második ember macskát hírdet.de sajnàlom őket nem etetni,itatni
jún. 26. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb megoldás pedig nincs. Ha minden évben bedobnak 3at és sajnálatból eteted őket akkor lassan menhelyet nyithatsz.
jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Meglátják benned a trehány szomszédok a "lehetőséget" - ahol le lehet passzolni a fölösleges szaporulatot -, és hamarosan nálad landol a falu összes kölyökmacskája. De még csak be sem kell őket dobálni, ez a 6 macska jövőre szaporodni fog. Ha csak a fele nőstény, akkor is rengeteg újabb kismacska lesz. Az ivartalanítás pedig nem két fillér, amit majd neked kellene állni, mert a jelenlegi kismacskák anyjánál a szomszéd ezt elmulasztotta.
jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!