Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Mit adjak neki?

Mit tegyek? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Már reggel óta itt van a kertünkben/teraszon egy kiscica.

Nem tudom mennyi idős...

Ha kimegyek állandóan követ és már egyszer be is surrant ajtónyitásnál😅 aranyos de szerintem bolhás is, nem tudom mit adjak neki, egy kis tálkában van víz ha kellene neki mert féltem a melegben, de semmi macskakaja itthon.

Esetleg képet tudnék küldeni ha valaki abból tudna segíteni hány hetes-hónapos lehet



jún. 24. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél képet :)
jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 hónapos (köszi a fotót)

Kölyköknek való konzervet és száraztápot szerezz neki (ha szeretnéd megtartani)

Nagyon-nagyon-nagyon átmenetileg - amíg nem lesz macskakaja - pár falat kevésbé zsíros/fűszeres felvágottat vagy virslikarikát kaphat. Tehéntejet semmiképpen.

jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a szomszédé (és a kisfiúnak kellett szerintem) mert a cicus a kerítés körül mászkál ide-oda-át alatta, de nem tudok telefonszámot, se hogy mikor van itthon 😅

Anya mondta a tejet, de akkor jó hogy nem adtam neki nehogy hasmenése legyen

jún. 24. 16:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném ha elpusztulna mint egy másik amelyiket az út mellett láttam
jún. 24. 16:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami szalámit nem tudnék adni neki? Nem tudok ma már boltba elszaladni
jún. 24. 16:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy kenőmájast/májkrémet😅
jún. 24. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha - sejtéseid szerint - van gazdija, úgy őt lenne célszerű előkeríteni. Nem jó ötlet elkezdeni etetni, mert könnyen hozzátok szokik.

Ha semmiképpen nem találod a szomszédot, akkor kaphat pár falat szalámit, nem túl zsírosat és fűszereset; éhséget csillapítandó. De nem szabad ebből rendszert csinálni; nem tesz jót nekik.

jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy válaszoltál :)

(majd próbálok figyelni hátha nem megint este jön és kifogom)

jún. 24. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha anyád nem sajnálja, akjor a csirkemell, zuza, szív, vagy ilyesmi. 10 perc főzés után mehet neki kihűlve.
jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép a szőre és nem tűnik alultápláltnak, akkor ne etesd, mert odaszokik hozzátok.


Az én jóltáplált kandúrom is képes előadni a hattyú halálát, ha valami finom falat van nálam - mint aki egész életében egy falatot nem evett. Közben meg ott van a tápja :D

jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!