Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak? Egyálta...

Milyen tanácsot adjak? Egyáltalán tegyek bármit is?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ez az előző kérdésem. Ugye a sztori vége az volt, hogy hozzánk költözött. Pár hétig szép volt minden, aztán visszament a gyermeke apjához.

Ebbe inkább nem szóltam bele.

Most beszéltünk, sírva mesélte, hogy egy hétig szép volt minden, ismét volt szex (terhesség óta semmi se volt, ezt később tudtam meg), egy hét egészségügyi szünet, és a pasi már megint nem közeledik, barátnőm meg kétségbeesésében feltörte a a párja e-mailjét. Aki keres az talál alapon, a havibaja első napján a pasi már mást kefélt.

Azóta megint nem is nyúl hozzá, csak tengnek lengnek egymás mellett, a barátnőm tőlem kér tanácsot. A pasi, ha lát az utcán, még a fejét is elfordítja. Persze, megértem, hogy haragszik rám, én borítottam a bilit. Viszont ő rakta tele.



2012. máj. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából ez az Ő élete,Ő döntése,most már Rajta áll,szeretne-e egy ilyen életet egy ilyen pasi mellett,vagy továbbáll valahogy.Te már segítettél Rajta,felnyitottad a szemét,az Ő szeme is felnyílt,ennél többre nincs szükség szerintem.A továbbiakat oldják meg Ők.Te maximum lelki támaszt,vigaszt nyújthatsz.

A másik,hogy a pasi haragja jogtalan,elvégre Ő volt a csalárd a történetben,Te a legjobb szándékkal hoztad tudomására a történteket a barátnődnek.A nemköszönéssel csak magát minősíti.

2012. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bízd rá a döntést, és biztosítsd róla, hogy bármelyik lehetőséget választja, te támogatni fogod erődhöz mérten, és nem fogod őt elítélni, ha marad, ha nem.
2012. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de semmi szépet és jót nem tudok írni.Sajnos a barátnődnek ennyi esze van..Már 2szer megcsalta és még is vissza ment..Felőlem térden is csúszhatna az ilyen görény.Te semmit nem tudsz csinálni..Valószínűleg a barátnőd még szerelmes a pasiba.Ha jól olvastam fél éves pici babájuk van.Na hát ehhez is csak gratulálni tudok..Én nem tudom, de azért az ember általában tudja kinek csinál gyereket.Ezzel most szegény lányt jól sarokba szorította, mert minimális GYED-del meg pici babával még mozdulni sem tud!!!Sajnálom..
2012. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!