Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ma megyek abortuszra...

Lányok! Ma megyek abortuszra (eü. Okokból) tudnátok nekem néhány tapasztaltot, tanácsot, vagy bármit adni?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok készülve, most tudtam abbahagyni a sírást. Nem tudom, hogy fogom tudni végigcsinálni. Félek. Mi van ha belehalok? Elvérzek? Nem ébredek fel? 11 hetes pár napos
2012. márc. 8. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nem szabad és nem is kell gondolni. Sem belehalni, sem elvérezni nem fogsz, manapság ez már rutinműtét. Nekem is volt sajnos, az egész 10-15 perc, utána keltenek a szobában. Arra figyelj, hogy semmiképp ne sírj előtte, gondolj szép dolgokra, mert akkor nagyon rosszul fogsz ébredni! Kitartás, sajnálom.
2012. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek holnap már hazajöhetek??? Azt momdta az orvos, hogy már nayg terhesség nem biztos. Nektek volt ilyen tapasztalatotok?
2012. márc. 8. 12:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,ha ez az első eset,és még nem szültél,akkor nem jöhetsz rögtön az ébredés után haza,hanem plusz 1 nap.Felénk így megy.Nem lesz semmi baj,ez igazán rutinműtét,pár perc az egész.Én is túlvagyok egy ilyenen,nagyon el voltam keseredve,de azóta már van 2 gyerekem,gyhogy fel a fejjel,légy túl rajta mihamarabb!kitartás!
2012. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt momdták 8-9 kor műtét. Utána ébredés, ha minden rednben este jöhetek is haza. Szegeden élek, amúgy, tehát a szegedi női klinikára megyek
2012. márc. 8. 13:07
 5/19 anonim ***** válasza:

Előszöris nagyon nagyon sajnálom. A műtét valóban nem tart sokáig, utána lehet, hogy egész nap ki leszel ütve az altatástól, ez alkat kérdése legfőképp. Ezért talán jobb, ha bent vagy egy napot, nem tudom mikor műtenek, mikor fekszel be. Vigyél magaddal betéteket, mert vérezni fogz utána pár napot biztosan. Fájni nem fog, a műtétet altatásban csinálják, így nem érzel majd semmit, utána fájhat kicsit.

Ne félj, bár ez nagyon szar dolog, gondolj arra, hogy erős nő vagy, túléled, felébredsz, és idővel meg csak egy fájó emlék lesz. Kitartás

2012. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma este kell befeküdnöm, felrakják a méhtágító izét, ami olyan, hogy duzzad a méhembe, így állítólag nem okoz sérülést bennem. Reggel ahogy már írtam 8 fele műtét. Mennyi idő után szoktak felébredni a műtétből????Rögtön utána vagy hogy? Azt mondták nem mély altatás, csak vénás valami kábításszerű.
2012. márc. 8. 13:20
 7/19 anonim ***** válasza:
szia! Nagyon sajnalom ami veled tortent, de hidd el nem lesz semmi baj. Nekem is volt meg meg rajtunk kivul nok millioinak es ok is tuleltek. Erre gondoltam konkretan amikor toltak a mutobe, meg arra, hogy ne sirjak. Aztan hamar elaltattak es a kovtkezo emlekem mar az hogy az agyamban fekszem. Semmi fajdalmam nem volt mmint fizikalis es hiszem, hogy idovel a lelki sebek is begyogyulnak. Ez egy rossz elmeny, de ha belegondolok, hogy sokaknak nagyobb szornyuegekkel kell egyuttelniuk, mar latom is a fenyt az alagut vegen. En amugy konkretan 4 oraval utana johettem haza, 8 hetes terhessegem halt el. Probalom amennyire lehet elfelejteni es arra gondolok, hogy van egy angyalkam odafent, akinek biztos hogy meg volt az oka amiert nem szulethetett meg. Ja es meg valami, ami nagyon fontos: lehetsz meg edesanya! Nekem is van egy csodaszep ket eves kislanyom,aki ha nem is helyettesitheti a masik gyermekemet, de sokmindenben karpotol.
2012. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mások is írjanak még, mert nagyon jól esik.
2012. márc. 8. 13:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen,a méhtágítás miatt mondták nekem a + 1 napot,de ha ma megkapod,holnap műtét akkor délután már tuti mehetsz haza.Műtét után szerintem engem rögtön keltettek,csak én nagyon álmos voltam és visszaaludtam.Minden jót,ne szomorkodj!
2012. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Őszintén sajnálom, ami veled történt. Nekem is volt ilyen műtétem, 6 hetes volt a pici. Semmit nem éreztem a műtét alatt. Kábítottak engem is de hidd el nem fogsz emlékezni semmire. Nagyon féltem a műtéttől én is, de az orvosom megnyugtatott, hogy semmit nem csinál ameddig ébren vagyok. Ez volt az utolsó mondat amire emlékszem. Veled sem lesz ez másképp, és hidd el jön a másik picur, nem is olyan sok idő múlva. A most 3 éves srácom most alszik az ágyikójában és hamarosan te is elmondhatod ezt. Nagyon szorítok és fel a fejjel!!
2012. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!