Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ma megyek abortuszra...

Lányok! Ma megyek abortuszra (eü. Okokból) tudnátok nekem néhány tapasztaltot, tanácsot, vagy bármit adni?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok készülve, most tudtam abbahagyni a sírást. Nem tudom, hogy fogom tudni végigcsinálni. Félek. Mi van ha belehalok? Elvérzek? Nem ébredek fel? 11 hetes pár napos
2012. márc. 8. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szia!először is nagyon sajnálom,ami veled történt!fel a fejjel!

én saját tapasztalatot nem tudok írni,csak mikor szülés után voltam,egy szobába kerültem az abortuszosokkal.bejöttek,levetkőztek,ücsörögtek.majd szóltak nekik,felmentek a műtőbe,kb 10-15 perc múlva tolták őket le és ébresztették is őket.pár óra múlva ott sem voltak.

2012. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én is átestem ilyenen.Nagyon sajnálom!

A méhtágítás nem lesz kellemes (bár nekem már nem volt mivel előtte született már 1 babám) csak mások mondták!

Nem érzel semmit miután felébredsz,csak vérezni fogsz pár napig.Arra figyelj,hogy ha belázasodnál akkor keresd fel a dokidat!Nekem legalábbis ezt mondta.Én is hazamehettem este.

2012. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm!!! Írjatok még nyugodtan. Minden kommentet egy könnycseppem kísér, mert annyira aranyosak vagytok!
2012. márc. 8. 14:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! Nekem két ilyen műtétem volt, egy 9 hetes meg egy 10 hetes. Az elsőnél én is kaptam méhtágítót, készülj fel,hogy fájdalmas lesz. Fájni fog ahogy tágulsz, görcseid lesznek. Aztán vénásan elaltatnak és műtenek. Nem sokkal utána ébredni fogsz és remélhetőleg semmit nem fogsz érezni. Nekem semmi se fájt utána, csak a lelkem. Majd gondolok rád! Kitartás!!
2012. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szia!

melyik orvos fogja csinálni?

2012. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia,na csak viccesen,túlélted?:) Minden rendben van?
2012. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Túléltem. Szegeden, dr Atif csinálta. Nem fájt a méhtágító sem, bár kellemetlen volt. A beavatkozás után, amikor már mondták a nővérek, hogy mostmár keljek fel, elájultam.:s Nem tudom miért, pedig pihentem utána,m és ettem is.
2012. márc. 11. 19:59
 18/19 anonim ***** válasza:
latod, tul vagy rajta. Remelem tobbet nem lesz ilyen elmenyben reszed, bar van ennel rosszabb is persze ido kell, hogy ezt te is ki tudd majd mondani. Ami engem illet egy mandulamutet kellemetlenebb mar ami a dolog fizikai mivoltat illeti... A lelki tenyezok persze nem hagyhatok figyelmen kivul. A lenyeg viszont, hogy jol vagy es mint irtam, lehet meg kisbabad.
2012. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Most már túl vagy rajta, még pár hétig rossz lesz, de utána csak pozitívan előre!! Amint lehet próbálkozzatok, nekünk elsőre össze is jött ahogy próbálkozhattunk. Most vagyok 18 hetes, adjon ez erőt!! Szia!
2012. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!