Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így a macskám?

Miért viselkedik így a macskám?

Figyelt kérdés
Másfél éves vörös lány macskámhoz nem lehet hozzáérni. Amikor meg akarom simogatni állandóan elszalad vagy fúj. A hátát vagy a fenekét nem is lehet simogatni néha a nyaka alatt megengedi, hogy simogassam de ennyi azt se mindig. Nagyon szeretem és nagyon jó lenne ha ez megváltozna. Mit tudok tenni? Egyébként van egy másik lány macska fél évvel fiatalabb és rajtam fekszik bújik sokszor nem bírom magamról lerakni de nem is bánom :) Tudnátok nekem segíteni mit tudnék tenni ez ellen?

jún. 26. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ivartalanítás után megszelídűlhet.
jún. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon durva tapasztalatai lehetnek, ha ennyire nem bírja az érintést.
jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Nem nevelted meg eléggé. Csak rakd helyre, hogy tudja hol a helye.
jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is csinálni, hogy fel emelem és ott tartom addig amíg én akarom és rendesen sír a macska, hogy tegyem már le... el kezd fújni aztán úgy ugrik ki a kezemből, hogy a körmei belém állnak. Nem értem utál a macska? Mit csináltam én, hogy így viselkedik... 3-as mire gondoltál azzal kapcsolatban, hogy rakjam helyre? Mit kéne tennem?
jún. 26. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es. Ivartalanítás nem volt de szed gyógyszert ideiglenesen. De a gyógyszer előtt is ilyen volt.
jún. 26. 17:02
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es. Hát nem tudom mire gondolsz. Nem vertem szét a macskát kiskorában sem maximum ha éjszaka nem tudtam tőle aludni akkor nyilván rászóltam vagy kiengedtem a folyosóra vagy maximum oda dobtam a párnámat, hogy fejezze már be de ennyi. Nem hiszem, hogy ez miatt ilyen.
jún. 26. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nem minden macska szereti.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!