Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gyatra minőség a Sheba...

Nagyon gyatra minőség a Sheba nedves macskaeledel?

Figyelt kérdés

Sajnos azt hajlandó megenni és még a Happy cat, amit szeret a nedvesből. Most Shebat rendeltem neki, ugyanis az olcsóbb, mint a Happy cat, nem mindig tudok annyit költeni a kajára :/

A fő kajája egyébként Smilla száraz táp.

Mit gondoltok ?



2023. jún. 27. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanabból a szennyből van minden macska és kutyaeledel amit selejteznek a húsfeldolgozó üzemekben, max más mesterséges ízaroma van benne. Bár némelyik embereknek szánt konzerv se sokkal jobb.
2023. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Az, igen. Persze, hogy megeszi, en is jobban szeretem a mekit a brokkolinal, de nem elhetek csak szemet kajan.


Mivel (mar) a smilla se egy csucsminoseg, ezert valami ertelmes kajat mindenkeppen kene neki adnod. Nem olyan rossz, de az osszetevok kozott se hus szerepel, csak szarnyasfeherje, ami nem az igazi. Igen, a feherje husbol van, de nagyon nem mindegy, hogy mennyire van feldolgozva.


Esetleg ha foznel hust?

Vagy megveszed a jobb minosegu kajat es kivarod, amig eszik. Sokan ott rontjak el, hogy azt hiszik, osszedol a vilag es meghal a macska ha ehezik 1 napot (nem, es a maja, veseje se fog karosodni, ez egy itteni gyakoris tevhit).


Szoval valami ertelmesebbet mindenkeppen adni kene neki.

2023. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen fajat húst érdemes főzni neki ?
2023. jún. 27. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Barmilyet. En szoktam csirket, pulykat, disznot, marhat pl. De volt mar pelda nyulra, vadhusra is, nyilvan ezek ritkabb dolgok :D

Csontos reszt nem adok,meg alapvetoen tapot eszik, de kiegesziteskent adom en is. Nagyon szep a cicus, szep fenyes a szore is, egeszseges, nekunk ez a vegyes etetes bevalt.

2023. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Én még nem kóstoltam, de nem tűnik túl ínycsiklandozónak, szerintem maradj a normális kajánál.
2023. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

En szemely szerint fozok a macskaimnak, csirkemellnyesedeket, -szivet es -malyat veszek hentesnel. 2 kilo mellhez 400g maj, 200g sziv. A husokat megfozom, utana feldarabolom kicsire hogy ne csinaljanak mocskot amikor esznek. A hus egy reszet 2 fott tojassal es a le aljaval osszeturmixolom, majd vegyesen kiporciozom a husdarabokat a turmix-szal kis eteldobozokba amiket lefagyasztok.


2 nappal fogyasztas elott kiveszem a fagyasztobol, hagyom kiengedni a hutoben. Etetes elott csapbol engedett melegvizbe teszem a dobozt amig reggelit csinalok a csaladnak. Egy-egy csik taurinpasztat ranyomok es "talalom" a 2 macskanak.


Ez a "recept" kb 10-14 napi kajat biztosit nekik, attol fuggoen hogy mennyire ehesek (evszaktol valtozo), es neha kapnak CarniLove szaraz tapot amikor epp nincs hus, vagy elutazunk es mas eteti oket.


Kerdezo, ha kerdesed van batran kerdezz!

2023. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2023. jún. 28. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
どういたしまして。
2023. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

A Felix olcsóbb és a két dög nálam kétpofára zabálja :D

(De amiért ölni tudnának, az a nyers csirkeszív, rendszeresen adok nekik és így sem unják.)

2023. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!