Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első macskának mennyire jó...

Első macskának mennyire jó választás egy bengáli?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Egy kicsit nagy lesz az a bengáli tigris első cicának.

Válaszd inkább egy házi macskát.

2023. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van ilyen macska fajta, hogy bengáli macska. Arra gondoltam.
2023. máj. 9. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ohh, bocsi, hát arra is ugyanazt mondom, hogy szerintem inkább válassz egy házi macskát.
2023. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Minden macska saját személyiséggel és szükségletekkel rendelkezik. Fajtánként vannak nyugodtabb és aktívabb macskák. A bengáli az egy nagyon aktív ráadásul durvábban játszó fajta, de simán lehet, hogy egy nyugodtabb természetüt kapsz. Van akinek nincs vele baja, és olyan is akinek a fejére nött és számára nem elfogadható módon viselkedett. Ha lefárasztod nem lesz vele gond, ha dísznek kell akkor valami nyugodtabb fajta vagy sima házimacska a megoldás, abból is van szép “vad” mintás, csak ritkább.
2023. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Na meg persze ne kinti macskának vedd. A környékünkön volt egy ilyen agyhalott, 1 nap alatt ellopták a macskáját 🤡

Facebookon kereste, nyilván hiába.


Amúgy szerintem nézzél szét facebookon bengális csoportokban, milyen tapasztalatokat írnak.

Az enyém nyugis, lusta, és egy kullancs. Mindig rajtam fetrengene.

[link]

Tőle vettem

2023. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!