Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem léphet fel komplikáció?

Ugye nem léphet fel komplikáció?

Figyelt kérdés
Most viszem a kandúromat ivartalanításra, annyira félek 🥺 nem tudom, hogy fogja viselni.. mikor adhatok utána neki enni? Valamilyen vitamin javasolt utána?
2022. okt. 20. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugye nem halhat meg ott az asztalon?
2022. okt. 20. 08:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, ezek a műtétek már rutinnak számítanak és nagyon-nagyon-nagyon ritkán lépnek fel komplikációk.

Nem kell vitamin, ha amúgy jó állapotban van.

Ha kiment belőle az altató hatása, adhatsz neki enni. Apránként, keveset, könnyen rághatót.

Kitartást, holnapra el is felejtitek az egészet :)

2022. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Sokat segít. ❤️ 5 után mehetek érte, gondolom az altató miatt
2022. okt. 20. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy tragikus vége lesz egy ivartalanításnak, de ezen ritka halálesetek nagy %-a nöstény cica, mivel ott sokkal komolyabb operációról van szó. Kandurnál maga az operáció is sokkal hamarabb megvan. Nem valószinü, hogy ma fog akarni enni, ha mégis akkor valami minöségi nedved tápot kapjom. Vitaminnal nem rontasz semmit, az én macskám kapott ivartalanítás után, illetve most a hideg évszak beköszöntével is adtam neki, tavassza is szok kapni pasztát. De egyébként nem fontos amennyiben rendben van a cica.
2022. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!