Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg őrült a macska ?

Meg őrült a macska ?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott alergias vagyok rá de mivel a gyerek akarta nagyon így meg kapta. De ez valami őrült macska egyedül álló anya vagyok és ha fürdők nem zárom be az ajtót hogy lássam a gyerekem mivel még 2 éves de ez a macska állandó be ugrik mellém a kádba ! Én nem elég hogy be ugrik pancsolt is benne élvezi a vizet ! Furdeteskor nem akar ki jönni a cica kadbol sem úgy veszem ki hogy szét karnok ! Miért lehet ilyen ?


18N


2022. aug. 22. 18:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesen szültél b*szki? 🙄
2022. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%
Mi az a karnok? Értem hogy szét és nem össze... Csak az ige lóg a levegőben...
2022. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, nem értitek. Annyira intellektuális hogy az ő génjeivel egy kétéves is lehet ennyire jó meggyőző erő. És anci meg az evolúcióban feljebb lépett már közben, mert legyőzi még az allergiát is.
2022. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
15: vagy ez amit írtál, vagy titkos pénzverdéjük van otthon
2022. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem csak unalmadban felfordulást akarnál kelteni, akkor nem írtad volna oda, hogy "tizennyolc éves" szuperönálló, szupergazdag hősanyu vagy, aki annyit se képes mérlegelni, hogy mivel jár macskát tartani. Hagyd már magad... Aki ennyire életképtelen az magáról se tud gondoskodni, nemhogy egy gyerekről, egy állatról és betölteni egy olyan állást, amivel annyit lehet keresni, amiből a mesédben lefestett életvitelt finanszírozni lehet. Azt se hiszi el neked semmi, hogy ha olyan hülye vagy, hogy tiniként felcsináltatod magad, és még meg is tartod a gyereket, akkor majd tudsz venni tehermentesen egy házat, nemhogy fenntartani...


Várom, mikor törlik a moderátorok ezt a nagy rakás hülyeséget.

2022. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
24: Vagy valami hatvan éves tata szottyadt pöcsét szopogatja lakásért, életjáradékért és ösztöndíjért...
2022. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%
26, azét már nem kell. Este egy kis rumot keversz a teájába (vagy a viagrát altatóra cseréled), boldogan hortyog reggelig, amikor is elmeséled neki édesen hozzábújva, mekkora csődör volt az éjjel... 🤣🤣🤣
2022. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
11%

Az én macskám valszeg látta múlt héten ahogyan anyám meghalt az udvaron, de látszólag lexarja, biztos pszihopata lehet...


Ilyenek ezek, vigyázz a macskákkal!!!

2022. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#20 intézetben nőttem fel szóból onnan a ház a gyerekkel együtt jöttem ki anya baba otthonból nem apu rakta a seggem álla azt amin van
2022. aug. 22. 22:42
 30/34 anonim ***** válasza:
86%
Aha árvák segge alá házat raknak, jó tudni!
2022. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!