Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg őrült a macska ?

Meg őrült a macska ?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott alergias vagyok rá de mivel a gyerek akarta nagyon így meg kapta. De ez valami őrült macska egyedül álló anya vagyok és ha fürdők nem zárom be az ajtót hogy lássam a gyerekem mivel még 2 éves de ez a macska állandó be ugrik mellém a kádba ! Én nem elég hogy be ugrik pancsolt is benne élvezi a vizet ! Furdeteskor nem akar ki jönni a cica kadbol sem úgy veszem ki hogy szét karnok ! Miért lehet ilyen ?


18N


2022. aug. 22. 18:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Halászmacska típus.
2022. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Szülni bezzeg volt eszed :D
2022. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Ezért kellene valamilyen kombinált pszichológiai és műveltségi teszthez kötni a szaporodást. :D

De nyilván kamu. Egy kétéves még nem tudja realizálni és megfelelően lekommunikálni, hogy macskát akar.

2022. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem zárnám ki hogy egy vidrát sikerült hazahoznod 🤔
2022. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hidd el tudja mit akar a szomszédba akár hányszor mentünk visitott hogy a cicát haza hozza. Az meg hogy szültem senkit ne zavarjon az a magán ügyem. Ha még kamu valami számára annak meg szívesen neki adom ezt a barátságos macskát
2022. aug. 22. 18:27
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavar, pályázz a CSOK-ra.
2022. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy nem a tigris ketrece mellett visított a poronty!
2022. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát tekintve, hogy a kérdés alapján egy 18 éves lánynak van egy kétéves gyereke, aki nagyon akarta ezt a macskát... nem kell túl jó véleményeket várni és érthető, ha valaki kamunak gondolja, a kérdezőt meg trollnak. :)


Amúgy létezik vízkedvelő macska. Bár elég ritka. :)

2022. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem A macska őrült meg!
2022. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Az én 2 és fél éves lányom is sokmindent hazahozna a játszótérről, de nem veszünk meg mindent neki...

Egyébként személy szerint nagyon felelőtlen dolognak tartom, hogy egy ekkora gyerek mellett ez bevállaltad. Főleg, hogy ezek szerint nem is tudnál rám rájuk figyelni fürdés közben, eszedbe sem jut ilyenkor a macskát elzárni valahova.


Egyébként nem őrült, csak szereti a vizet. De amúgy macskát nem kell fürdetni.

2022. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!