Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?

Mi lehet a macskám baja?

Figyelt kérdés

Szoba cicáról van szó. Pár napja kiszökött, kiugrott az ablakon(2. Emelet) Tegnap elő került és azon kívűl hogy ki volt éhezve folyamatosan nyávog és bújik az emberhez. Testileg nem valószínű hogy van baja mert nem éreztük hogy eltört-e volna valamilye illetve akárhol hozzá érünk nem fájlalja.

Csak annyit tesz hogy nyávog és bújik. Esetleg lelkileg eshetett neki rosszúl a szabadlét vagy trauma erhette? Válaszokat előre is köszönöm! (Helyesírási hibákért elnézést kérek)


2022. júl. 8. 16:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, mint mondtam odafigyeltünk mindig is ráadásul van szúnyog háló is minden ablakon amin csak lehet de amin kiugrott az egy tetőablak volt arra viszont nehéz szúnyoghálót vagy rásot szerelni

De azért úgy látom hogy pár embernél nem jött át a kérdés lényege.Az viszont inkább hogy hülyének néznek! Nyílván van szúnyogháló, ebben a g*ci melegbe muszáj ablakot nyitni!

Köszi a válaszokat, egyéb szúnyoghálós válaszra nem vagyok kíváncsi!

2022. júl. 9. 08:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Orvoshiz vittétek már? Vagy helyette inkább ide irogatsz..
2022. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már ezt, én új lakásba költözés előtt két álló napig dolgoztam azon, hogy macskabiztossá tegyem. Macskahálókat, szúnyoghálókat szereltem fel mindenhová, mégis megtalálta a cica a módját, hogy kiszökjön (pedig csak benti volt)...

Miután hazatalált, úgy bújt hozzám, ahogy már régóta nem, és ugyanígy tett hetekig pl. egy műtétje után is.

Szerintem semmi baja a macseknak!

2022. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a macskák ha rosszul vannak vagy megsérültek, akkor elbújnak, nem pedig bújnak.
2022. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!