Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS MIT TEGYEK? A macskám...

Hernyó9 kérdése:

SOS MIT TEGYEK? A macskám bolhás. Mondjuk eddig is volt egy-kettő, de nem szaporodtak el. Pár hete tele volt a nappali. De akkor úgy tűnt, hogy ki tudtuk irtani őket, mert vettünk a cicának bolhanyakörvet és porszívóztunk minden nap.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
PFF ilyen nincs mi pont Frontline-t vettünk ...:/ rokonom az Adventage-t ajánlotta de anyámnak azt mondta az árus h a Frontline jobb.:@
2010. szept. 3. 21:35
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...sokat segitettetek:D de aki még tud az irjon tippeket!:D
2010. szept. 3. 21:54
 13/16 anonim ***** válasza:
ennél több tipp nem kell, hidd el:) ezek tuti jó tippek:) a neostomosanos fürdőt azért javasoltam, mert ugyanígy volt az én macskámmal is, annyi bolha volt rajta, hogy a kezemen másztak fel. Ráraktunk egy Frontline-t és semmi. A Neos meg úgy kiírtotta őket, hogy mind megdöglött(és csak párszáz ft.). A csepp meg utána védi egy hónapig.
2010. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ok köszi!:D
2010. szept. 3. 22:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is befogadtam egy utca cicát, belevágtam egy kád vízbe, persze feje kint maradt a szemét bolhák meg az orra és a szemei közé mentek. Onnan meg csipesz. Jajj nektek bolhák :D


Amúgy nagyon szemétség h az ember megveszi ezeket a drága cseppeket és nem használnak!

2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 attis255 válasza:
Szia!Öhm...hát hogy is kezdjem ha hiszed ha nem nekem 18 macskám van kertben vannak nem nagyon mászkálnak el naponta 4 dobozzal esznek nah de nem is ez a lényeg gondold el bennük mennyi bolha van ilyen kis bolhairto 1000FT annyit nem ér meg mindenkit idegesít hogy egy fehér zoknit belepnek a bolhák és akkor gondold el én mennyit hozok fel a lakásba nekem rengeteg volt az ágyamba engem már nem is zavar megcsipnek ugyse érzem amugy azt kell csinálni hogy az egészt lakást domestos os vizzel leönteni sima viz nem ér semmit elhiheted vagy valami olyan fertötlenitöt felmosás sem jó hanem egy vödörrel leöntöd a nappalit pl és ugy remélem tudtam segiteni sok sikert :)
2010. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!