Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaharapás SOS?

Macskaharapás SOS?

Figyelt kérdés
A macskámnak beakadt a lába a radiátorba, és örjöngött. Én meg nyilván kiakartam szabadítani, több helyen megcsikart, és megharapott.Több hólyag van a kezemen és csikarás van a kezemen. Vérzett is kicsit. Lefertőtlenítettem hidrogén-peroxiddal. Kell tetamuszt kapnom? És, ha igen, holnap még jó lesz? Ha nem kapok, mi történhet, rosszabb esetben?
2019. okt. 1. 18:01
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
49%
Aki azt írja hogy semmi baj sem lesz, menj holnap haziorvoshoz, az nemtudja mi beszél. Ha dagad, porosodik vagy holyagisodik a seb. AZONNAL IRÁNY A SÜRGŐSSÉGI OSZTÁLY!!! Ott felnyithak a sebet, ki tisztítják, és intravénás antibiotikummal kezelik kB 4-14 napig. Senki ne kockaztasson, könnyen lehet belőle végtag bénulás, végtag elhalas, akár vermergezest is. TUDOM MOST ÉLTEM ÁT, ÉN EGY FETARO MŰTÉT ÉS 4 NAP ANTIBIOTIKUM I FÚZIÓ UTÁN MA MEHETEK HAZA A KÓRHÁZBÓL.
2021. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Azért köszi, hogy így 2 év elmúltával válaszoltál a kérdésemre. Jelentem 2019-ben orvos nélkül sikeresen túléltem.
2021. dec. 12. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!