Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy erjem el hogy tamaszkodjo...

Hogy erjem el hogy tamaszkodjon a lovam? Mindig fent viszi a fejet az egekbe , és zsirafkodik😣

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Martingál és/vagy kikötőszár.
2021. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Helyes lovaglással. Megkéred az edzőt, hogy üljön fel rá, mert te nem tudod ellovagolni, az edző összelvoagolja neked akár hetek alatt, és aztán rendszeresen edzéseket tart neked, megpróbál megtanítani téged helyesen lovagolni.
2021. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Sok csizma, a szárat pedig folyamatosan mozgasd át a szájában, nagyon apró, finom mozdulatokkal. Az én kancámnál az is szokott segíteni, ha hosszabb szárat adok neki, akkor jobban támaszkodik
2021. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Futószáron lekötőszárral való munka, ha futószáron jól megy neki akkor lovagláskor is menni fog neki. És igen, egy jó edző tud neked sokat segíteni
2021. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért pontozzak le aki javasol kikötő szarat???

Lehet használni csak helyesen!

Én segedszarat javaslok lovaglashoz,raerzel te is meg a lo is,nekem több lonal is könnyebb volt utána,sot edzom is lovagol,ugrik! Is azzal néha,márpedig hidd el nem egy tapasztalatlan edzo(magyarorszag egyik legjobb lovasa)úgyhogy nem kell lepontozni mást aki egyébként nem is mond hulyeseget. A martingalt viszont nem fog segíteni mert az lötyög tehát azt nem lehet szorosra állítani h lejebb tegye a fejet. Illetve sok kiskoron lovaglas,hajlitas,sok csizma és tart a szar.

2021. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!