Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinoisi kutyára mit mondtok?

Malinoisi kutyára mit mondtok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 07:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Tudom csak a nyár ugrott be,ugyanúgy tudnák vele foglalkozni,amúgy meg én inkàbb a kinézetre megyek,ne vessetek meg ezért.
2019. máj. 15. 19:08
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenkinek van egy olyan külső jelleg, amit keres egy kutyában, de az olyan fajtákon belül is azt kell kiválasztani, aki illik az életvitelünkhöz, akinek ki tudjuk megfelelően elégíteni az igényeit, mivel egy élőlényről beszélünk nem egy rabszolgáról, hogy csak nekünk legyen jó, ő meg le van szarva.


És még mindig nem írtad le, hogy hogyan foglalkoznál vele és PONTOSAN mennyit (ilyen mellébeszélések, hogy sok időt tudnék vele foglalkozni, meg hasonlók nem juttatnak előrébb)

Séta lenne? Mennyi? Agyi fárasztást hogyan képzelted el? Szocializáció?


Mellesleg remélem tisztában vagy vele, hogy amilyen fajtákat kinéztél azok drágák.

Svájci fehérjuhász kezdő tenyészetben 180 000- 200 000 ft körül kezdődik

Lapp pásztorkutya kennel meg nincs is az országban, így csak külföldről tudnál importálni, de ott is piszok drágák ezek a kutyák, nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem simán elkérnek értük 3000€-t.

2019. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ezzel a gond hogy minden kutyának mások az igényei. Hiába tetszik sok embernek a husky ha se nevelni nem tudják se lemozgatni. Nekem álmom egy Malinois, de az életmódom nem megfelelő hozzá. Senki nem mondta hogy nem választhatod meg hogy milyen kinézetű kutyát tarts, de a kinézet másodlagos, ha nem passzoltok akkor fújhatod.
2019. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Séta lenne,1óra lehet hogy több is,agyi fárasztás?Adnék neki feladatokat,eldugok egy tárgyat hogy keresse meg esetleg hogy melyik pohárban van a kaja én ilyesmikre gondolok
2019. máj. 15. 19:34
 25/33 A kérdező kommentje:
És egyjébként igazatok van,nem csak egy tárgyak amiket otthagyok oszt jólvan.Foglalkozni? 3óra minimum akár több is ha szünet van.Ha jó idő van akkor egész nap lennék kint vele.
2019. máj. 15. 19:37
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom inkább olvass és tanulj. Nézz utána mit jelent az agyi fárasztás, millió cikk és oldal van. Hogyan kell kölyköt nevelni, hogy kell fajtát választani. Minden ott van az interneten, csak időt kell szánni rá és utánna nézni
2019. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írj privátot ha valamit nem értesz vagy nem találsz a neten
2019. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszi
2019. máj. 15. 20:35
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Még olvasgass a kutya témában, tanulj, tájékozódj, beszélgess tapasztalt kutyásokkal, akár járhatsz menhelyre is önkénteskedni.

Ha van lehetőséged akkor esetleg kimehetsz kutya nélkül egy-két kutyasulis foglalkozásra (azért tudakozódj előtte, mert sokan nem szeretik) .

És kezdd el gyűjteni a pénzt, mert egy fajtatiszta kutya mind 100 000 ft körül kezdődnek és határ a csillagos ég az áruk szempontjából.


Ha pedig odajutsz, hogy már megvan a kellő tudásod egy kutyához, akkor valami egyszerűbb fajtát válassz.

2019. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Rendben!Majd jelentkezek hogy mire jutottam.
2019. máj. 15. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!