Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírok vele ha másik...

Nem bírok vele ha másik kutyáról van szó! . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Januárban fogadtam örökbe egy pitbull, Labrador keverék kutyust nagyon hálás és imádjuk egymást az első perctől fogva :)

De a kan kutyákkal egyálltalán nincs jóban!..amit meg lát egyett morog megfeszűl ..egyszer volt hogy egy kan Berni pásztor kutyát akart .."megdugni" persze a kutya gazdája ment bele hogy nézzük meg mi van akkor ha nagyobb kan kutya van a közelben..hát őt nem érdekelte ..ment és adtta volna neki az áldást :) hála Istennek a pásztor kutyus nyugott és türelmes volt le sem szarta magyarán mondva de ez akkor is frusztráló hogy nem tudom el engedni ..de még szájkosárban sem a kutyafutattók az álmaim netovábbja..de egyszerűen nem tudom elérni..félek hogy esetleg valakit megtámad..még annyit hogy az emberekkel közvetlen nem izgatja ha pl.oda jön valaki egy simiért hagyja magát..nyílván itt is van kivétel..de nem ide tartozik az etnika..gyerekekkel petig egy tündér :)

Valaki esetleg valami ötlet? Kutya sulit ne írjatok!



2017. máj. 18. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Cesar módszerét használom. Nem áram, nem bántalmazás. És érdekes, most már nem akarja kinyírni a kutyákat és embereket :)

De persze ha te jobban tudod, akkor majd elhiszem... ja hogy saját kutyádat se tudod megnevelni, és egy világhírű kutyakiképzőre pofázol? Hazalmas LOL 😂😂😂😂😂😂

2017. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pfff...És Te,kedves kérdező,mivel neveled a kutyádat?A NAGY SEMMIVEL! Még nem láttam Ceasart villanypásztorral szaladni a kutya után,de Te tudod...XD
2017. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!