Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell sokaknak leszólni...

Miért kell sokaknak leszólni az ölebeket?

Figyelt kérdés
Nem egy kérdésnél olvastam, illetve élőben hallottam, amint alázzák a nem nagytestű kutyákat, főleg az ölebet. Az ilyen patkány, felmosórongy, a gazdája pedig pláza p@cs@ vagy b@z@. Az egyik törpeuszkáros (nem bohóc frizurás) fiú gazdit halálra cikizték valamelyik nap is az amstaff, roti gazdik. Miért kötelező minden fiúnak, férfinak ilyeneket tartani ? Nos, én 35 éves férfi vagyok, de ingyen sem kéne nagykutya. Nem utálom őket, de az aranyos kicsiket szeretem. Nem vagyok meleg pedig. Engem is szekálnak sokan az uszkárom miatt, pedig ritka okos, jól nevelt állat. Én amúgy nem szólok be senkinek, pedig egyik kutyára mondhattam volna, hogy igásló (dán dog). Ráadásul lányok is szoktak mutogatva röhögni, hogy biztos meleg vagyok én és egyik csivavás haverom. Sok országban jártam, de egyikben sem tapasztaltam ezt. Nem mindenki őrizni vesz kutyát. Én például barátnak vettem.
2016. dec. 23. 13:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondod te nem bántod a nagyokat sőt szereted őket mégis itt vergődsz meg még azt mondod hogy akinek nagytestűje van az vagy házőrzőnek tartja vagy vagy egyszerűen "igásló", fax nagyobbító...elvárod hogy ne bántsák a kicsiket de mit teszel? Ugyan azt csinálod mint ők...szánalmas. Én nem szoktam csúnyát mondani másokra, sem a kutyájukra. De azért tudok furcsán nézni ha a bichon,yorkie,jr,csivava őrjöngve, pórázt tépve próbál nekimenni a 28 kilós kutyámnak viszont ha az enyém csúnyán néz rájuk akkor meg visítva rohannának ki a világból. Nálam az arányok úgy vannak hogy 10-ből maximum 2 kistestű van megnevelve és 10-ből max 1 nagytestű agresszív (általában mert öreg)
2016. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Okok amiért utálom az olebeket:

*Idegbetegek

*Nincsenek megnevelve

*Babakent bánnak velük

*Elvannak engedve az utcán és neki mennek a nagy méretű kutyámnak

*Dísznek veszik őket

*Túl vannak tenyesztve


Akinek nem inge, ne vegye magára!!! De akinek fifinek hívják a kutyáját, na az biztos gyenge idegzetű. Mármint a kutya....is

2016. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ne érdekeljen.


Én csak azért nem tartok kicsi kutyát, mert nem tudnám mire használni. Aki lakásba akar egy barátot, annak tökéletes.

2016. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem orosz fekete terrierem es yorkiem van együtt.

A yorkie több agility versenyt is nyert, az orosz meg munka vizsgás. Ha utazók mindkettő velem van. Hülyeség ez a nagy-kicsi solog

2016. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Hat neeloapambak mindig van egy nagy es egy kiskutyaja. A kicsi tacsko szokott lenni. Sajnos a tacsi most halt meg 🙁 a nagy meg moszkvai. Akkoro most meleg vagy nem?


Nekunk ket cavalierunk van. Akkor a ferjem most meleg???

2016. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha egy uszkár a barátod, legyen az. Felőlem akár tyúkot is sétáltathatsz, nem foglak megszólni :)

Aki beszól a kutyád miatt, az biztosan nagyon unatkozik, vagy nincs magával kibékülve. Ha jót tesz neked ez a kiskutya, akkor jó, hogy rátaláltál.

Ne foglalkozz mások véleményével!

2016. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Van egy kutyám, aki Fifi. 3 éve agilityzünk, általában dobogózunk házi versenyeken. Ja és havanese.


Van még egy vizslám is, ő most fog elkezdeni agilityzni. Ő pl. Ferdinánd.


Nem biztos, hogy minden Fifi egy ideggyenge kis törpe eb.... ;)

2016. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az ölebekkel, agyon ragaszkodóak, hűségesek tudnak lenni, de nekem az "igazi" kutyaméret nem az. Inkább szeretem a nagyobb testűeket, de akkor is kutya a kutya ha újfulandi, vagy ha yorkie. Igazából nekem a baj ott kezdődik h nagyon el lettek kenyesztetve. A yorkie alapvetően vadászatra tenyésztették ki, nezd meg most mi lett belőle: sokat hülyét csinálnak szegény kutyából. Mindenféle csili-Vili "cuki-muki" ruhákat adnak rá es táskákba teszik szerencsétleneket. Azert egy nagykutyábol nehezebben csinálsz hülyét.
2016. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell minden havanese-t, bichon-t és bolonase-t (vagy nem tudom) fifinek hívni?! Gratulálok.
2016. dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Miért nem mindegy, hogy mi a neve a szomszéd kutyájának???

Én két Fifit ismerek. Egyik egy kislányé, másik egy bácsié. Mindkettő kistestű, többgenerációs keverék. Szeretik őket. Szerintem a kutyákat nem viseli meg, hogy mások szerint ciki a nevük.

2016. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!