Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresőbe beírod, hogy szüleim és kiad vagy 100 ilyen kérdést.
2010. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez ma már a harmadik ilyen kérdés. Nincs kedvem megint leírni :) Használd a keresőt, vagy belinkeljem neked?
2010. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

egyszer úgy is lesz kutyád...

de lehet hogy azért nem akarnak kutyát venni neked mert nekik lenne nehezebb az életük...

az én szüleimnek az bevált hogy "a gyerekkoromban kell lennie kutyámnak mert nektek is volt, és ez nem ér"

de én vagyok a felelős is: én szedem össze a kakit, én fésülöm, én sétáltatom, én etetem stb.

2010. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem akartak 16 évig. Aztán mondtam, hogy hadd legyen akkor görényem, azt is lehet sétáltatni, és szívesen gondoznám. Erre mondták, hogy elgondolkodnak rajta, majd mondták, hogy akkor inkább legyen kutya, mint görény, ha már ennyire akarom.:) Hát, nekem így jött össze:)
2010. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
Sehogy. Majd ha felnőtt leszel, akkor veszel a saját felelősségedre.
2010. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen linkeld be
2010. ápr. 24. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Lett kutyád?
2010. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem
2010. dec. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!