Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne pisiljen...

Mit tegyek hogy ne pisiljen be a kutyusom?

Figyelt kérdés
panelba lakom, és most van először kutyám.. és állandóan bepisil. én arra gondoltam hogy sétálás előtt adok neki vizet, és szokja meg hogy lent pisil. éjszaka pedig nem adok neki vizet

2015. máj. 5. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, gyerekvállalás előtt kicsit körültekintőbbek lesztek. A kölyökkutya ezzel jár. Ha csak a kutya kell, a macera kevésbé, felnőttet kellett volna örökbefogadni.
2015. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Azért imádkozz, nehogy egyszer balesetet szenvedj, és fekvőbeteg legyél...
2015. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nyuszim van, de amikor beteg volt, kb 1 hetet minden éjjel fent voltam vele, szeretgettem, adagoltam a gyógyszereit, aludtam kb 2-3 órákat, elhalasztottam a hazautazásomat...Egyszer nem jutott volna eszembe megszabadulni tőle! Néha bepisil, megrágja a töltőmet, stb...És? Te vajon mindent szabályok szerint csinálsz, sose vétesz egyetlen hibát sem? Ha kellett a kutya, akkor kelljen a kötelezettség is vele együtt! Amíg kicsi főleg 2-3 óránként le kell vinni, megdicsérni, ha lent pisil/kakil...Nem kínozni azzal, hogy este már nem adsz neki inni!!! Tényleg a legjobb, ha kerestek neki más gazdát(nem, nem teszitek ki), és inkább vesztek egy kaktuszt, az jobban passzol hozzátok, úgy látom. Morbid ilyet mondani, de remélem egy ideig még nem töritek a fejeteket az utódnemzésen, mert abból is katasztrófa lesz csak! Azt már nem is írom, amit az egyik válaszoló írt...Vajon a társad akkor is ott lesz, ha te leszel magatehetetlen, és ellátásra szoruló?
2015. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Talán ezekre előbb kellett volna gondolni, mielőtt még megérkezett volna a kutya...
2015. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" A baratnom úgy dontott egy

alvás mentes éjszaka után hogy el visszük a

kutyát. Egész éjszaka nyuszitett meg jarkalt

az agyon. + 5x bepisilt. Valamiert úgy érzem

ez nem az en műfajom"


Remélem majd a kölykötöket is elviszitek.

Bár lehet nem lenne nagy baj ha nem szaporodnátok! :D


Ha már azt nem értétek fel ésszel, hogy egy kutya is felelősséggel jár, és nem bírtatok ki ennyit sem a gondozásával.


(Azt meg már meg sem merem kérdezni, hogy hová vihettétek.)

2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!