Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt szokik meg...

Mennyi idő alatt szokik meg minket?

Figyelt kérdés
4,5 hónaposan kaptam egy törpepincsert, aki kertesházban lakott, de teljesen külön az emberektől, viszont együtt a szüleivel és egy testvérével. Embert csak addig látott, amíg enni adtak nekik, dehát az gyakorlatilag 5 perc/nap. Már 5 napja van nálunk, nem bántjuk, nem piszkáljuk, mégis retteg. Volt már kutyusunk, de fiatalabban került hozzánk, egy két nap alatt regenerálódott. Vele meddig fog ez tartani? Kapott már valaki ennyi idős kutyust? Ha igen, akkor ő milyen gyorsan illeszkedett be?
2010. jan. 7. 12:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
Még hozzátenném,hogy a kutyim csivava volt,úgyhogy hasonlóan remegős fajta.Szivből kivánok sok sikert!!!
2010. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez kutyafüggő.Nekünk 2 hét kellett,hogy beilleszkedjen megszokja új helyét
2010. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia! Én 7 hónaposan vettem egy törpe pincsert, aki addig pont úgy élt, mint a Te kutyád. kezdetben, félt mindenkitől! A páromtól, nagyon nagyon sokáig. Még csak ennivalót sem fogadott el a kezéből, lehetett az bármilyen finom falat!:( Én voltam az első, akit elfogadott, és a mai napig engem tekint egyedüli a gazdájának. Nagyon féltékeny, a párom ha hozzám ér, elkapja a kezét.:))))

Amúgy májusban lesz egy éve, hogy hozzánk került, de a mai napig megriad, minden hirtelen mozdulattól. legfőképpen, amikor eszik! Akkor ha csak a lábamat megmozdítom a járólapon, már abbahagyja az evést, és figyel, megmerevedik. Ha újságpapír van a kezemben, azonnal az asztal alá bújik! Soha, egyszer sem bántottuk, mióta itt van nálunk!!!!! Nagyon rossz emlékei lehetnek szegénynek.:((( Akkor is az asztal alá húzódik, ha a gyerekekkel kiabálok. :(

Imádom, szeretem, ahova megyek a lakásban, ő ott van a lábamnál!!!!! Ha a párommal játszik elmélyülten, de szólok neki, otthagy mindent, és rohan hozzám. :))))

2010. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!