Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kerevék kutya jobb a fajtisz...

A kerevék kutya jobb a fajtisztánál?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát de nemtudom miet? Miben különböznek? Melyik a jobb? Kérem segítsetek!
2010. jan. 2. 15:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
47%
Én is irigylem magam :P
2010. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg elég fura, hogy a kérdező önkéntes létére milyen tudatlan, és az is, hogy két, még nem túl öreg kutyája van, de már azon töri a fejét, melyiket hozza majd ki a menhelyről (ami amúgy nagyon dicséretes), pedig még jó ideig elélnek a kutyái. És írja is, hogy míg élnek, addig nem kell neki másik azaz nem engedik a szülei. És ha a kiválasztott kutya már nem lesz bent, mire hazavinné? Nekem kicsit zavaros amiket irkál, ha önkéntes lenne, szerintem nem lenne ennyire tájékozatlan a dolgokban, tapasztalat!

Ja és mióta lehet 12 évesen önkéntesként dolgozni?

2010. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

22:40 : Teljesen igaza van!


És az utolsónak: Nem doglozok csak játszok a kutyusokaal minden héten 1 nap kimegyünk a barátaimmal és játszunk! Aztmonták hogy nekik az ugyanolyan jó mintha dolgoznénk mert a kutyákat eteteik itatják... de nincs idejük játszani velük! De inkább nem kioktatást kérek hanem választ a kérdésemre! Amúgymeg ha elviszik a kutyát akkor választok másikat! És mégvalami! Nagyon betegesek a kutyáim! Minden nyavaját elkapnak! Szóval ha nemtudod a dolgot egészében inkább e is szólj bele! Köszönöm!

2010. jan. 3. 11:51
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le, honnan tudnám?
2010. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Ha nemérted akor mindedj....
2010. jan. 3. 20:56
 36/38 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem nyelvtan felmérő, de milyen szó az a "mindedj" ??? :D Már 2x láttam nálad így leírva.


Mindegy a lényeg, hogy remélem sokáig fognak még élni a mopszok és remélem szegény Ajda addigra megtalálja az álomgazdit és nem fog bent raboskodni. :(


Legalább lesz időd még sokat tanulni a kutyákról, mert tényleg érdekes ez a kérdés és a szomszéd "farkaskutyája" is az volt... :D

2010. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mindegy. A kérdező akkor is jó fej, hisz olyan dolgot tesz, amit kevesen, pedig nagy szükség van rá. Csak így tovább, én melletted és a menhelyi kutyák mellett vagyok. Nekem a keverék kutya jobb a fajtatisztánál, de ez az én véleményem, az én érzésem. Másnak meg a fajtatiszta, ami szintén nem baj. Az a lényeg, hogy mindenki felelősen tartsa a kutyáját, hisz ezt vállalta a befogadással és a vásárlással is.
2010. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Csak megkérném az utolsó előtit és mindenki mást hogy szálljon le rólam. Helyesírási hiba. Na és? Ti (akik nemhagynak békén) mindent tökéletesen csináltok? Nemhiszem... De azért köszi mégegyszer
2010. jan. 7. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!