Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez ugye nem azt jelenti hogy...

Ez ugye nem azt jelenti hogy idegbeteg és vad? Mert akkor el lesz altatva

Figyelt kérdés
Szóval 8 hetes njuhász-moszkvai őr keverék van, 1 hete itt. Sokszor a lábunknak ugrik, harap ami néha bizony fájdalmas is. Morog, ugat ránk. A gyerekeim félnek töle, reggel a nagyobbikról lerángatta a bugyit amikor pisilt. Remélem mindezt csak játéknak szánja. 3 gyerekünk van, szóval nem akarom hogy majdnagyobb korában mwgtámadjon minket. Tudtok tanácsot adni mit kell csinálni ha támad? A válaszokat előre is köszönöm
2014. jún. 9. 15:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
*szeretnéd, előző voltam
2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
84%
Ajándékozd el vagy kezdj el vele járni oktatóhoz meg oviba. Ha nem kezded el hamarosan a fejetekre nő és bánthatja a gyerekeket.
2014. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
46%

Egyik barátnőméknek sok fajta kutyájuk volt,roti,kuvasz,komondor aztán lett egy moszkvaiuk és akár mekkora tapasztalat volt az apja és ő mögötte,szakember segítségét kellett kérni,mert egyedül nem boldogultak vele.Bár neki fajtatiszta moszkvai a kutyájuk nem keverék.De gondold el,hogy ha a kölyök jó részt a moszkvai vért örökölte akkor te mint kezdő nem tudod megnevelni,mert nem rendelkezel kutyás múlttal.Sokszor még tapasztalt gazdákon is kifog egy-egy fajta és annak egy egyede.


Nem rosszból mondjuk.De te kezdő vagy!!! ilyen keveréket szakember nélkül nem tudsz megnevelni.

Ha megszeretted a kutyát akkor kérj szakembertől segítséget.Olvasgathatod Cesar Milan könyveit,meg Jan fennel.


De ez mind kevés,hogy te megtudj nevelni egy ilyen kutyát.


Inkább abba gondolj bele,hogy most 8 hetesen!!! lerángatta a bugyit az egyik gyerekről majd 2-3 hónap múlva mi lesz? a kezét ráncigálja? Bocs,hogy nyers vagyok.De abból látszik,hogy nem értesz a kutyákhoz(ami nem baj,mert senki nem úgy születik) csak megkéne fogadni a tanácsokat.


Később a kutya befog durvulni és akár nagyon komoly baleseteket fog okozni a gyerekeknek.Ezt akarod?? Ilyen felelőtlen lennél?


De ez önzőség.Megszeretted a kiskutyát nem akarsz új gazdit neki,de hogy tegyél félre pénzt és szakemberhez vihesd azt nem.


Mond meg legalább merre laksz,hátha tud vki ajánlani egy jó kutyasulit.Tény,hogy nem olcsó.De szerintem biztonságos,felelősség teljes kutyatartáshoz az is hozzá tartozik ugye,hogy a kutyád nem jelent veszélyt másokra.

Lehet 6 hónaposan utcára se tudod vinni,mert támadni fog,húzni fog.Ez nem rémisztgetés,de veheted annak.


Gondold már végig a tényeket légyszives.Nehogy pár hónap múlva ti kerüljetek a hírekbe kutyatámadás családtagokra címmel ilyesmi.

2014. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 Szilvi & Argos ***** válasza:
84%
Remélem, hogy nem a gyerekek lesznek áldozatai ennek...
2014. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
88%

tehát, aki az altatás, és az idézett ("Utalod rá a pénzt? Privátban irom a számlaszámot, előre is köszi!") mondat ellenére lepontoz, és azt hiszi hogy ennek az "előembernek" való bármilyen állat, az tényleg nem normális!

bocsánat az ősemberektől.

2014. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
Ősember az apád himbilimbije! És igen, ha utalsz pénzt akkor lesz auto is, ugyanis ha pénz van akkor minden van. Amugy meg azért vagyok ilyen mert már kb az első kva válaszban nekem estetek. Szánalom egy nagy kalap kaka amit itt előadtok. Bezzeg ha odaadnám vkinek a kutyát akkor én lennék a szivtelen dög.. De többet nem irok, nyugidtam éljétek ki magatok a kérdésemnél, remélem jobb napotok lesz tőle.
2014. jún. 11. 02:21
 57/75 anonim ***** válasza:
79%

El lett mondva, hogy a kutya csak még rosszabb lesz, ha nem hívsz kiképzőt vagy viszed kutyaiskolába. Mivel egy ilyen keverék a moszkvai vér miatt nem kezdő kutyásoknak való, mert még annak is meggyűlik vele a baja, aki mondjuk már 10 év tapasztalattal rendelkezik. Azt írtad nincs se pénzed, se időd megnevelni a kutyát, de azért önző mód mégis megtartod. De azért ha még neveletlenebb lesz, akkor elaltatod...


Magyarul megtartod a kutyát, azért hogy elaltathasd?!


Le lett írva nem 1x, nem 2x, hanem sokszor, hogy

2014. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
88%

*Le lett írva nem 1x, nem 2x, hanem sokszor, hogy ajándékozd el a kutyát. Nem azért, mert ilyen kedvünk van, hanem azért mert csak ezzel kerülheted el, hogy veszélybe keverd a gyerekeidet és magadat! Gondolj már bele, ha egy 8 hetes kiskutya ezt csinálja (aki kb egy pár hónapos baba lenne emberi formában), akkor mi lesz ha majd megnő 40 kilósra?


Ne aggódj, mi is utoljára írtunk ide.

Mi megtanultunk írni. Ha neked 6 oldalon keresztül sem sikerül elolvasni és megérteni, akkor arról nem mi tehetünk.

2014. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem biztos hogy moszkvai, mert egyre jobban hasonlit a berni pásztorra. Ugye emlitettem hogy az apja nem ismert? Ja igen persze hogy említettem csak ugye egyszerre meggyanusitottatok hogy kamu..
2014. jún. 11. 09:42
 60/75 anonim ***** válasza:
Akkor küldj róla képet és segítünk megmondani mi lehet benne :) hátha úgy neked is könnyebb meg nekünk is
2014. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!