Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez ugye nem azt jelenti hogy...

Ez ugye nem azt jelenti hogy idegbeteg és vad? Mert akkor el lesz altatva

Figyelt kérdés
Szóval 8 hetes njuhász-moszkvai őr keverék van, 1 hete itt. Sokszor a lábunknak ugrik, harap ami néha bizony fájdalmas is. Morog, ugat ránk. A gyerekeim félnek töle, reggel a nagyobbikról lerángatta a bugyit amikor pisilt. Remélem mindezt csak játéknak szánja. 3 gyerekünk van, szóval nem akarom hogy majdnagyobb korában mwgtámadjon minket. Tudtok tanácsot adni mit kell csinálni ha támad? A válaszokat előre is köszönöm
2014. jún. 9. 15:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
73%

Az én rotim is így viselkedett, mikor 3,5 évesen elhoztuk egy fajta mentőktől.

(szerencsére nem volt gyerek a képben)

Volt, hogy játékból már harapott volna is, és lendületből löktem arrébb az 56 kg-os női "erőmmel".

Sokat bírkóztunk, és logikával mindig úgy irányítottam a dolgokat ahogy valaki fentebb írta, hogy nyakánál fogva leraktam a földre.

Biciklizés közben is kapott a lábam után, de lábbal arrébb löktem (NEM belerúgtam).

Kajánál is kapkodott, de mindig rendre utasítottam.

Valami azt súgja, hogy nem nagyon értesz a kutya neveléshez.

Elég 10 perc, és lehet, hogy valamelyik gyereked látja majd a kárát.

2014. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen fajta kutyát NEM veszünk kisgyerek melllé,főleg nem hét hetesen,a törvény nem véletlenül ír elő nyolc hetes kort.Pont ez az időszak az,amikor megtanulja az anyjától,testvéreitől a játékszabályokat.Amúgy csak mellékesen közlöm,hogy egészséges kölyökkutyát nem alatt el egy orvos sem a felelőtlen tulajdonos tudatlanságnak miatt,ugyanis az állat életének kioltására elfogadható ok nélkül bűncselekménymény!Mielőbb keressetek normális új gazdát neki,mert a végén láncra veritek nyomorultak,mert félted a gyerekeket.Nekik meg vegyél plüsskutyát,míg meg nem nőnek annyira,hogy megértsék az alapokat a kutyákkal kapcsolatban.Ha gondolod,szívesen segítek új gazdát keresni.
2014. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó most mire célzol?

Egy jól nevelt kutya nem csinál ilyet. Akinek meg szarul van nevelve az magára vessen

2014. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
93%
Én befogadom, ha úgy alakul a dolog, persze ha elérhető közelségben van a kutya...
2014. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj,ha a kutya megtámad valakit,megölik,pedig a kretén tulajdonosát kénne pár millióra megbüntetni,mint külföldön csinálják.Ha nem tudja kifizetni,rámegy a háza,így járt.
2014. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekedet is elviszed lealtatni,ha vetekszik az oviban vagy isiben?
2014. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:
Na akkor most volt elég! Én az utcárol hoztam be a kutyát mert az anyját elütötte az autó! Megmentettem az életét! És igenis szeretném nevelni, kell ez a kutya, csak segitséget kértem ilyen hekyzetbemit kell tenni. Linket nemtudok megnézni mert szara mobilnet!!
2014. jún. 9. 16:04
 18/75 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond, a kutyaiskola offline működik!
2014. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be a bunkóságot! A gyerekeket nevelem és a kutyát is akarom
2014. jún. 9. 16:05
 20/75 anonim ***** válasza:
91%
És ki akadályoz meg benne?
2014. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!