Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetünk ez ellen?

Mit tehetünk ez ellen?

Figyelt kérdés
Nővérem egy fiúnál lakik,és vettek egy kutyát.De szerencsétlent alig viszik le,nincs innivalója,se ennivalója. Annyi pedig nem elég egy kutyusnak,hogy vele alszunk.Szerintem. Most a nővérem elutazott 2 napra,a kutyust otthon hagyta egyedül,a kulcsot is úgy kértük el tőle,hogy átmehessünk a kutyához. Most voltunk nála. A lakásban nagyon büdi volt,5 kutyapiszkot szettünk össze,és ahogyan lementünk,egyből oda is ürített. Mikor bementünk a lakásba, nem volt sem enni- sem innivalója,mikor megtöltöttük vízzel, egyből kiitta. Egy darab játéka van. Egy fél órát sétáltunk vele,látszólag sok kijött belőle. Mikor felvittük, kerestünk neki pár játékot,de amikor elmentünk..azt nagyon rosszul fogadta.Vonyított, kaparta az ajtót..Nagyon sajnálom szegényt, nem lehet ez ellen valamit tenni? Én szívesen áthoznám magunkhoz, de anyu nem engedi, mert nekünk is van egy kutyánk,és igaz hogy jóban vannak,de ez a kislány kutyus egy percig nem hagyja békén a mi fiú kutyusunkat! Ezek ellen mit lehetne tenni? A kutyust nincs szívem elválasztani a nővéremtől,nagyon szereti,csak ez a kutyusnak nem elég. Ötletek?
2009. dec. 25. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ebben a helyzetben nem értem sem a nővéredet, se téged. ha szereti,miért nem gondozza normálisan? hogy legalább kajája legyen? ha nem gondozza normálisan, miért sajnálnád tőle elvenni?

milyen kutya ez egyébként?

2009. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom miért sajnálom,de a nővéremet nagyon szeretem. A kutyus keverék->palotapincsi,foxi és tacsi keverék.
2009. dec. 25. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincs szíved elválasztani? Meg, hogy nagyon szereti? Ha szeretné, akkor gondoskodna róla! Fel kellene a kedves nővérkédet világosítani, hogy az nem plüssből van, az amit csinál az állatkínzás határát feszegeti! Döntse már el, hogy kell-e neki kutya vagy sem, ha igen, akkor lesz szíves rendesen etetni, itatni, sétáltatni, ha ez neki túl nagy felelősség, akkor meg ajándékozza el. Szívem szerint úgy csapnám nyakon, hogy a fal adja a másikat. Megérdemelné!
2009. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ennek oka is van,ő rendesen dolgozik,csak más-más időpontokban. Van amikor hajnalban...lécci ne beszéljetek így róla,még akkor sem, ha megérdemli!
2009. dec. 25. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért Amerikában pl.kemény büntetést kapnának,teljesen jogosan.
2009. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de kutyát az vállaljon, aki tud gondoskodni róla. Ha igazán szeretné, akkor nem tartaná ilyen körülmények között. Továbbra is tartom, hogy amit csinál állatkínzás.
2009. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitömött állat való a felelőtlen idióta nővérednek.
2009. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nővéred vegyen magának valamilyen kisemlőst, amit tarthat terráriumban/ketrecben, te pedíg ivartalaníttasd a kutyát és vedd magadhoz, így lesz mindenkinek a legjobb.
2009. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred egy idióta liba.. Kíváncsi lennék ő mit szólna hozzá ha 1 nap egyszer mehetne WC-re meg nem kapna enni meg inni.. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen és buta??? Mondd már meg neki h az a szerencsétlen állat nem plüssből van amit elég simogatni meg tutujgatni.. Legszívesebben adnék egy akkora pofont a nővérednek h a fal adná a másikat.. Meg nem hiszem el h anyukád ezt nem tudja mérlegelni.. Normális ember nem hagyná ezt annyiban..
2009. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó elég,beszéltem a nővéremmel telefonon,és fenyegettem egy keveset. Odaadtam anyunak is a telefont,az is mondott pár szót. Azt mondta,hogy most azonnal hazajön. Kb negyed óra múlva itthon lesz,és minden rendben. Nem kell mindennek elmondani,akármennyire is megérdemli!!! Itt a kérdésre kell felelni,nem azt elmondani,hogy ilyen meg olyan a nővérem. és az utolsónak mondom,h ne keverje bele még anyut is! Inkább ne is válaszoljatok léccives! Meg van oldva!

*******************************?*****************************

2009. dec. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!