Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kertes házban lakunk, nagy kerttel, és szeretnénk egy nem nagy termetű, aranyos, -lehetőleg ne sima szőrű kutyát, amit egy 12 éves lány is tudna sétáltatni- melyeket ajánlanátok?
2009. dec. 22. 10:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy elnézem a tibeti terriernek is jó nagy szőre van. Azt is fésülni gondozni kell. Nekünk angol szetterünk volt régen, míg családi házban laktunk. Nagyon játékos imádni való kutya.
2009. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%
Mielőtt kutyát veszel jól gondold át, hogy milyet veszel mert azt nem lehet visszacserélni mint egy ruhát. Egy kutyával sokat kell foglalkozni, ezt nem csak arra értem, hogy megfürdeted,megeteted hanem odafigyelsz rá rendesen. Sok olyat ismertem akik nagy hirtelenjében kutyát vettek aztán csak héba-hóba ha vendég jött játszottak vele 10 percet aztán otthagyták újra. Egy kutya tartása nem arról szól hogy dobok neki gyorsan egy kis kaját meg vizet. Akiknél ez így volt mind szomorúan végződött, a kutya még kölyök korában elpusztult. :(
2009. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem sértésnek írtam ne értsd félre.
2009. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Köszi, de a yorkinak nem hiszem hogy jó lenne kint.:)
2009. dec. 22. 12:18
 35/45 A kérdező kommentje:
Mi a tibeti terrierünkkel sokat játszottunk főleg a gyerekek, szóval játszással és foglalkozással nem lenne gond
2009. dec. 22. 12:20
 36/45 anonim ***** válasza:
54%
nem emlékszem, hogy hol láttam, talán az illatosut honlapján, de most hogy gyorsan végigszaladtam rajta, már nem láttam...
2009. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
37%

Nekem yorkim van és imádom, de nem kintre való és nem is adják el a tenyésztők kisgyerekes helyekre (általában), mert vele külön kisgyerekként kell foglalkozni... :)

Én még mindig a menhelyes dolgot támogatom!! :)

2009. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
54%

[link]

parancsolj... de van spániel is:)

2009. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
28%
Látom a menhelyes ötletet nem nagyon támogatod. Hát sajnálom, pedig az lenne a legjobb megoldás. Azokat a kutyákat eloltják, ha megtelik a hely, így legalább megmenthetnél egy életet.
2009. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Nyugi, menhelyről veszünk, és köszi az oldal címét
2009. dec. 22. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!