Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kertes házban lakunk, nagy kerttel, és szeretnénk egy nem nagy termetű, aranyos, -lehetőleg ne sima szőrű kutyát, amit egy 12 éves lány is tudna sétáltatni- melyeket ajánlanátok?
2009. dec. 22. 10:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
49%

Spániel

Kedves, aranyos, okos, picit hullámos a szőre, félhosszú, bájos, szóval szerintem jó ötlet!

2009. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
Miért sürgős? Amúgy én a mudit ajánlom. Nem túl nagy, könnyen tanítható, középhosszú, göndör szőre van.
2009. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
49%

Golden retriever, ír szetter, angol szetter. Ha nekem ezek közül kellene választanom, akkor az angol szettert választanám.

Az, hogy ki tudja sétáltatni, csak nevelés kérdése. Egy jólnevelt 70 kilós kutyát is tud sétáltatni akár egy 12 éves lány is.


Miért sürgős? Általában a kutyákra előjegyzést vesz fel a tenyésztő, sokszor akár fél évet vagy többet is kell rá várni.

2009. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pekingi palotám van és udvaron vannak, nagyon élvezik. Azzal tuti el tud bánni egy 12éves kishölgy.
2009. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
49%

SZia! Nekünk golden retrieverünk van, nagyon édes, családszerető kutyus. Mi imádjuk. Jövőre lesz 7 éves, és még mindig ugyanolyan játékos, mint régebben.

Előtte cocker spánielünk volt 12 évig. Őt is imádta a család, kb 4 éves voltam amikor kaptam.

2009. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)Legjobban a spánielen gondolkoztunk el.

Azért sürgős mert nem biztos, hogy tenyésztőtől vennénk, megnéznénk a menhelyeket is.

De még azért várunk hátha még lenne valami ajánlat.

Amúg mitszóltok a tibeti terrierhez?? Sokan mondják, hogy kint is lehet tartani. Barátnőmék is kint tartják

2009. dec. 22. 11:13
 7/45 anonim ***** válasza:
62%
menhely kutyus is aranyos. Rettenetesen hálás és még segítesz is vele. Hidd el , nem csak a pedigrés kutyákat lehet szeretni.
2009. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Nekem is spánielem van.Rendkívűl kedves,szófogadó,játékos,nagyon gyorsan tanítható.Mondjuk arra számíts,hogy legalább napi 2x(reggel,este) el kell vinned sétálni,hiába van a nagy kertetek!Ugyanis a kiskutyának új embereket,állatokat és új szagokat kell megismernie!

Remélem tudtam segíteni :)

2009. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
63%
Mi menhelyről hoztunk a kutyánkat két és fél évvel ezelőtt. Akkor volt másfél éves. Irtó hálás kutya. Bolond, de hálás. Nem cserélném el egy pedigrés kutyára sem. Nekem ő a mindenem. Állandóan teli szájjal vigyorog az ember arcába, a macskát imádja. Szóval nagyon jó ötlet a menhely.
2009. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
21%
cane corso-t vegyél, nem fogod megbánni.
2009. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!