Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kertes házban lakunk, nagy kerttel, és szeretnénk egy nem nagy termetű, aranyos, -lehetőleg ne sima szőrű kutyát, amit egy 12 éves lány is tudna sétáltatni- melyeket ajánlanátok?
2009. dec. 22. 10:54
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon hasznos válasz volt :)

Hmm....nahát ezt nemtudtam a spánielről-a kozmetikázásra értem-. De még gondolkozunk. A mudi puli és a pumi? Hát nekünk a pumi tetszik a legjobban, aranyos pofa :)

Oké megnézzük a fajtamentőknél

2009. dec. 22. 11:51
 22/45 anonim ***** válasza:
63%
tibeti terrier vagy spániel:)))) nehéz a választás, mondjuk én a tibeti terriert választanám...nekem shih-tzum van, szegröl végröl rokonok, nagyon jófej kutyák... viszont mikor ennyi idös voltam, mint a lányod, spánielt szerettem volna, minden áron:D
2009. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
43%
Menhelyről megmenteni egy kutyust, nagyon szép dolog!!!
2009. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Hát most a lányom is nyúzza szegény fejem, hogy a tibeti terrier milyen aranyos. Volt nekünk már kinti tibeti terrierünk Monti volt a neve, de sajnos 4 hónaposan itthagyott minket mert a parvómegölte. Ezért kerdezzük, hogy tibetke kintre vagy spániel.?
2009. dec. 22. 11:53
 25/45 anonim ***** válasza:
48%
A spániellel tényleg sokat kell foglalkozni. A szőre nagyon sok ápolást, fésülést kíván. Rokonaimnak olyan van és nagyon sokat kell fürdetni, fésülgetni ha kint van tartva. Télen vagy tavasszal a legrosszab. Mivel füle minden sáros, latyakos dologba belelóg.
2009. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
70%
multkorjában láttam egy tibeti terrier keveréket, valamelyik menhely honlapján... nagyon kis helyes volt... én is azt támogatnám, hogy mentsétek meg egy kutyus életét:)
2009. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem egyetlen társasági kutya sem való kintre,nem azért,mert nem bírná a hideget,hasnem mert a nevében is benne van,hogy "társasági",tehát emberközelben érzi jól mgát.

Gondoljátok át alaposan,hogy biztos akartok-e kutyát.Nekem nagyon úgy tűnik,hogy ez amolyan karácsonyi felbuzdulás(bocsáss meg,ha nem így van,de nagyon sok ilyet láttam már).A lány most 12 éves,nemsokára majd a haverok,bulik érdeklik majd,lesz időd a kutyával foglalkozni,ha a gyerek már nem akar?

Az sem túl bztató,hogy az előző kutyátok 4 hónaposan meghalt parvoban.Nem lett beoltva ennyi idős korára?

2009. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
48%

A spánielgazdis vagyok.

Hát kintre én sem gondolom a spánielt! Rengeteg betegséget elkaphat,hamar begyullad a füle,havonta kell kozmetikushoz vinni!Qkkormár inkább tényleg menhelyi kutyust válasszatok! Ilyenkor tényleg nagyon sok a kidobott kutya:( Sok szerencsét! :)

15/L

2009. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok véleményt, de a 11:58-astól kérdezném, hogy megtudnád-e adni - ha szépen megkérlek- az oldal címét ahol láttad a tibetkét?? :)
2009. dec. 22. 12:02
 30/45 anonim válasza:
30%
Yorkshire terrier(hosszú szőrű de szerintem már egy 12évees kislány megtudja fésülgetné hetente többször) vagy Francia bulldog.én régebben ezt kaptam karácsonyra és nagyon örültem neki,nem olyan drága szeretetre méltó, igaz hogy amikor alszik horkol és ha olyan kaját adsz neki pukizgat de én nagyon szeretem, a szőre rövid ezért nem igényli a fésülést....aranyos,gyermekszerető és kedves=)
2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!