Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya falytát válasszam?

Melyik kutya falytát válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát,aki kicsi,kiállításra tudom vinni,hosszú vagy közép hosszű szőre van,szeret játszani,ragaszkodó.

Előre is köszönöm a kedves válaszokat!!

Viki


2009. dec. 4. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mért kell rögtön rátámadni??? Amúgy szerintem wesite:)
2009. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ok :)

Amúgy nem ártana tudni, van-e tapasztalatod kutyákkal.

Mert pl. a pumi, puli, border collie kicsi ( utóbbi nem annyira), tanulékony, játékos, de tapasztalt gazda kezei közé való.

2009. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jó,hogy kicsúfolsz!Rendesen!Neked se esne jól,hogy ha én is kicsúfolnálak!:(
2009. dec. 4. 23:41
 14/21 A kérdező kommentje:

köszi!Sokat segítettél!:)Biztos,hogy most már eltudom dönteni!

viki

2009. dec. 4. 23:43
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez idáig nagyon szép amit leírtál, de kutya mit fog csinálni ha nem kiállításra viszed? Játszani mindegyik szeret és ragaszkodó is, de attól nem lesz még jó kutya.

Szerintem még csíszold az elképzelésed, ennyi leírásból nehéz faját ajánlani. Első kutyád lesz? Hány éves vagy?

2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdezz bátran, elég sokat tudok az általam felsorolt fajtákról. HA érdekel valamelyik, szívesen válaszolok, ha tudok
2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

westie! szeritnem is ez a legleglegjobb :P

és nyugi! én se írok neten 5*osan max 3 de segáz :D az iskola; net; munkahely stb. mindegyiken úgy írsz ahogy tudsz :D mondjuk neten nem kell kivehető.. és nem hiszem h máshol is így írnál (remélem):D

2009. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést minden héten felteszik...


Egyébként meg olyan kutyát válassz, ami neked tetszik. De csak azért ne vegyél, hogy valamivel mutatkozhass egy kiállításon. A kiállítás a fontos, vagy a kutya????


Egy keverék, törzskönyvmentes, kiállításra (bemutatódarabnak) nem vihető kutya ugyanolyan szeretnivaló, ragaszkodó és édes, mint pedigrés pajtásai.

Sőt olcsóbb, és a statiszikai adatok szerint jóval tovább is élnek (sokkal jobb a génállományuk), mint a fajtiszta társaiknak.

2009. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mops (rövidszörü)azt könnyebben kikepezheted,viheted kallitasra is.
2009. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minden törzskönyves kutyát vihetsz kiállításra, mind szeret játszani, ha úgy neveled és mind ragaszkodó, hosszú szőrű fajtából is rengeteg van. Ennél azért több info kéne ahhoz, hogy válaszolhassunk.
2009. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!